Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності запросила до вступу в магістратуру на освітні програми: "Адміністративний менеджмент" (проєкт "Агрокебети", Міжнародний магістерський курс ІМА), "Менеджмент ЗЕД"

12 липня 2023 року
Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності

11 липня 2023 року кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності гостинно запросила зацікавлених у навчанні в магістратурі на День відкритих дверей. В сучасних складних умовах воєнного часу кількість учасників та їх зацікавленість освітніми програмами магістерського рівня вищої освіти свідчить про своєчасність та важливість такого заходу.

Зустріч з майбутніми абітурієнтами розпочалася з вітального слова Олени Ковтун, в.о. завідувача кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності, яка наголосила на особливостях вступу в цьому році та широких можливостях, що пропонуються факультетом аграрного менеджменту для здобувачів вищої освіти.

Також учасників привітала доцент Лариса Діброва, гарант освітньої програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Нею були зазначені переваги та можливості освітньої програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», яка ґрунтується на результатах сучасних прикладних досліджень вітчизняного та іноземного ринків праці у сфері менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, враховує особливості функціонування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, зокрема, в аграрній сфері, їхні актуальні потреби та вимоги до фахівців з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. 

Лариса Діброва зазначила, що ОП передбачає проходження здобувачами виробничої практики на найкращих вітчизняних та іноземних підприємствах, на яких в тому числі працюють наші випускники.

Програма заохочує освітню мобільність студентів, в т.ч. міжнародну, що надає здобувачам широкі можливості участі у міжнародних програмах мобільності та програмах подвійних дипломів. 

Надалі розмови з учасниками відбувалась щодо особливостей та навчання за індивідуальними освітніми траєкторіями за ОП "Адміністративний менеджмент".

Анатолій Циркун, керівник проєкту «Агрокебети», наголосив, що це удосконалений магістерський проєкт, створений у співпраці бізнесу та факультету аграрного менеджменту. Наше спільне завдання – забезпечити ТОП-ові українські аграрні компанії висококваліфікованими працівниками. А випускників – високооплачуваним робочим місцем одразу після отримання диплому.


Наразі ми відкриваємо вступ до проєкту для п'ятої генерації агрокебет. На вступника чекає навчання у найкращих лекторів України та світу, гостьові лекції від представників бізнесу — людей, які є в списку найуспішніших персон країни. А головне — жодних вікових та професійних обмежень! Ми чекаємо на амбітних та цілеспрямованих людей, які прагнуть змінити аграрний ринок України.

Кожен учасник проєкту супроводжується ментором — ТОП-менеджером успішної агрокомпанії. У програмі – достатній рівень теоретичної бази для набуття практичних навичок під час виробничого стажування під супроводом Ментора та практиків агробізнесу.

Проходження практики передбачено в найбільш успішних агрохолдингах і агрокомпаніях України, для того, щоб максимально зануритися в майбутню професію, випробувати себе в справі та попрацювати з ментором пліч-о-пліч.

Доцент Наталія Коваленко надала абітурієнтам детальну інформацію про можливості навчання студентів в університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина).

 

Були представлені основні напрямки співпраці, спільні онлайн-семінари для викладачів та студентів, а також можливість отримати подвійні дипломи в Україні та Німеччині. Якісним показником успішності навчальних програм є вдале працевлаштування її випускників. Абітурієнтів ознайомили з прикладами успішних кар'єр випускників кафедри в Україні та в Німеччині.

Також на зустрічі була надана інформація щодо можливостей навчання для здобувачів, хто бажає навчатись за заочною формою навчання та вимоги для тих, хто бажає отримати подвійний диплом Міжнародної ради AgriMBA ICA.

Олена Ковтун оголосила умови вступу, та уточнила календар вступної кампанії 2023 року, зокрема, вона уточнила, що саме 12-14 липня 2023 відкривається можливість додаткової реєстрації на складання ЄВІ з інноземної мови та ЄФВВ, хто не зміг зареєструватись під час терміну основної сесії у травні 2023р. Для таких бажаючих фахівці приймальної комісії допоможуть у супроводі та правильному процесі реєстрації.

Також було наголошено на тому, що на сайті НУБіП розміщені програми вступних випробувань для тих, хто вступатиме до магістратури на базі диплому магістра (спеціаліста). Детально можна ознайомитись за наступними покликаннями:

Програма фахового іспиту для вступників на ОП "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" - лінк 
Програма фахового іспиту для вступників на ОП "Адміністративний менеджмент" –лінк 
Іноземна мова – на вибір: 
   англійська (https://nubip.edu.ua/sites/default/files/angliyska_mova_2023_1.pdf)
   німецька (https://nubip.edu.ua/sites/default/files/nimecka_mova_2023_1.pdf)
   французька (https://nubip.edu.ua/sites/default/files/francuzka_mova_2023_1.pdf)
   іспанська (https://nubip.edu.ua/sites/default/files/ispanska_mova.pdf)

Вартість навчання за ОП "Адміністративний менеджмент" та "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" на 2023/24 н.р. становить (залежно від форми навчання):

На зустрічі також була надана інформація щодо отримання податкової знижки при навчанні за умов договору. Деталі - лінк.

Насамкінець колектив кафедри запросив усіх присутніх до магістратури кафедри адміністративного менеджменту та зовншньоекономічної діяльності і до зустрічі в аудиторії у вересні 2023 р.

Іван Міщенко,

доцент кафедри адміністративного менеджменту

та зовнішньоекономічної діяльності


 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook