«Всі наші мрії можуть збутися, якщо ми маємо сміливість їх переслідувати» (Уолт Дісней) ‒ Моя мрія ‒ водні біоресурси та аквакультура ‒ збувається!

10 липня 2023 року
  Мене звати Назар, мені 18 і я навчаюсь в найкращому Університеті України, це звичайно ‒ НУБіП України, на першому курсі факультету тваринництва та водних біоресурсів, спеціальність 207 «Водні біоресурси та аквакультура».

  Захоплюватись риболовлею я почав ще з восьми років, перепробувавши вудилища різних типів. А от брати участь у змаганнях по спінінговій ловлі хижої риби – рік тому. Вперше я потрапив на змагання в «Аматорську спінінгову лігу» в 2022 р., це був благодійний турнір в підтримку ЗСУ. Спонсорами якого були такі відомі виробники рибальських снастей, як «Azura», «Flagman», «ІБІС», «Favorite». Відбулося це в с. Баришівка, Київська область, о. Вовкове, липень 2022 р.
  Змагання проходили в дуелях, де брали участь 30 учасників. З самого початку відбувається жеребкування, де кожному учасникові призначали сектор лову та праву чи ліву сторону.
  Кожні 10-15 хв зміна сторін із суперником. Турнір складався з 8 відбіркових турів, пройшли в ¼ ті, учасники, які набрали найбільше балів. Бали нараховували в такій послідовності: 3 бали за перемогу в раунді, 1,5 бали за рибну «нічию» та 1 бал за нульову «нічию».
  У даному турнірі я потрапив до ¼. Це мене дуже надихнуло й вмотивувало рухатися далі, працювати над собою для кращих результатів в майбутньому, це стало основою для мого вступу на спеціальнісь «Водні біоресурси та аквакультура»!
  Впродовж року були ще подібні змагання, де мені вдалося досягти ще кращих результатів. Для мене це дуже важливо, бо я відчуваю, що з кожним разом я показую все кращі результати.
 
  Ось, наприклад, я побив рекорд по вилову хижої риби, на озері Корольок в м. Києві. Виловивши щуку вагою 9450 г. Це були незабутні емоції та великий досвід. Тепер я хочу стати членом команди «Корольок». Нещодавно, в квітні цього року, я брав участь турнірі «Київський спінінг», де посів 5 місце.
  Я відчуваю, що з кожним змаганням мої навички в риболовлі зростають, а ще, набуваючи знання зі спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» НУБіП України, мій азарт лише зростає.
  Наразі я мрію приймати участь в більш масштабних змаганнях з ловлі спінінгом хижої риби та встановлювати нові рекорди, а НУБіП мене в цьому надихає та додає впевненості.
 
  Зараз, хочу звернутися до всіх учнів шкіл, ліцеїв та гімназій, якщо вам подобається риболовля та все, що зв'язано з водою та рибою, вам потрібно поступати на навчання саме в НУБіП України на спеціальність 207 «Водні біоресурси та аквакультура». Хай і Ваші мрії збуваються!

   Щиро дякую Збройним Силам України за можливість навчатися та здійснювати свої мрії!!!

 
 
Інтерв’ю провели
завідувач кафедри гідробіології та іхтіології
Наталія Рудик-Леуська,

студентка 1 курсу спеціальності
«Водні біоресурси та аквакультура»
Даріна Кондратовець

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook