Спортивні ігри Ніжинського агротехнічного інституту з нагоди 125-річчя заснування НУБіП України
Спортивні традиції в Ніжинському агротехнічному інституті завжди шанувались і підтримувались як через діяльність різноманітних спортивних секцій, так і – організацію різноманітних змагань та турнірів. Не став винятком і 2023 рік, коли Національний університет біоресурсів і природокористування святкує свою річницю.
17 травня в спортивному залі інституту розпочалися Спортивні ігри з нагоди 125-річчя НУБіП України. За кубок Спортивних ігор змагалися команди двох факультетів: агротехнологій та економіки й інженерії та енергетики. До програми ігор увійшли п’ять видів спорту, що користуються найбільшою популярністю серед викладачів та студентів нашого закладу: настільний теніс, шахи, міні-футбол, волейбол та перетягування канату.
Першим видом спорту, де помірялись силами факультетські збірні, став настільний теніс; в цьому двобої збірна факультету агротехнологій та економіки виявилась кращою.
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_205.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_206.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_207.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_208.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_209.jpg)
У шаховому турнірі, який відбувся цього ж дня, інженерне мислення, притаманне студентам факультету інженерії та енергетики, допомогло команді здобути першість у шахах.
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_202.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_203.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_204.jpg)
Наступного дня, 18 травня, видовищна, багата на голи та водночас нервова спортивна гра з міні-футболу виявила кращого в цьому виді спорту. Переможець – факультет інженерії та енергетики.
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_210.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_211.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_212.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_213.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_214.jpg)
Протиборство на волейбольному майданчику виявилось дуже напруженим і також видовищним та рівним за результатом аж до останньої хвилини гри. За підсумками двох партій рахунок був рівним, проте в третій вирішальній партії перемогу вирвали студенти-агротехнологи.
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_216.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_217.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_218.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_219.jpg)
Відтак за сумою чотирьох видів спорту факультети отримали по дві перемоги тому саме перетягування канату й мало визначити переможця цих ігор. І тут командний дух та вправність зрештою виявили переможця ігор. Сильнішою у цьому виді спорту виявилась збірна команда факультету агротехнологій та економіки, яка заслужено отримує кубок переможця спортивних ігор, присвячених 125-річчю НУБіП України.
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_220.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_221.jpg)
Програма ігор виявилася насиченою, але учасники та вболівальники були задоволені організацією і супроводом змагань.
Команди факультетів було нагороджено грамотами та призами окремо з кожного виду спорту, а заслужений кубок переможця відходить до факультету агротехнологій та економіки.
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_222.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_223.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_224.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_225.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_226.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_227.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_239.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_237.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_228.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_229.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_230.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_231.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_232.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_233.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_234.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_235.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_236.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_238.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_290.jpg)
![](http://nati.org.ua/media/foto/news/2023/news_20230518_240.jpg)