«Різдвяний» ректорат: у новий рік - в новій структурі

6 січня 2015 року

 6 січня під головуванням ректора Станіслава Ніколаєнка відбулось засідання ректорату – вже в новому складі. Його оновлення викликане щойно завершеною реорганізацією структури університету. Тож, відкриваючи засідання, Станіслав Миколайович представив нових членів керівного органу університету. Віднині до ректорату входять 38 осіб – директори ННІ, декани факультетів, керівники ряду структурних підрозділів, представники студентського самоврядування. Їм і належить вирішувати ті складні завдання, які стоять перед колективом у 2015 році.

 
Очільник університету озвучив графік представлення нових керівників структурних підрозділів. Вони відбудуться 12 січня на загальних зборах науково-педагогічних працівників і співробітників відповідних ННІ та факультетів. 
 
У зв’язку з реорганізацією структури університету постало питання і щодо передачі матеріальних цінностей. Тож перший проректор Ігор Ібатуллін ознайомив членів ректорату з відповідним наказом ректора. Матеріальні цінності, про які йде мова, мають бути передані службі ученого секретаря до 15 січня цього року.
 
 
Наступним питанням порядку денного стала інформація ученого секретаря Оксани Барановської про графік звітів про діяльність структурних підрозділів університету за 2014 рік. Ознайомитися з ним можна на офіційному сайті.
 
Також Оксана Дмитрівна нагадала графік роботи науково-педагогічних працівників, наукових працівників, інженерно-технічного, навчально-допоміжного, навчально-виробничого та адміністративно-господарського персоналу у січні. З 12 січня він поновлюється у звичайному режимі. Для наукових працівників, інженерно-технічного, навчально-допоміжного, навчально-виробничого та адміністративно-господарського персоналу суботи 17 та 31 січня є робочими (перенесені з 2 та 8 січня 2015 року).
 
 
Ректор Станіслав Ніколаєнко також представив кураторів ННІ та факультетів від ректорату. Це дасть можливість більш оперативно вирішувати поточні питання та поліпшить керованість. Відповідно, за навчально-науковим технічним інститутом, факультетом ветеринарної медицини закріплений проректор Сергій Кваша, ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження – начальник навчально-методичного відділу Лариса Кліх, ННІ лісового і садово-паркового господарства та факультетом аграрного менеджменту – проректор Володимир Курило, ННІ післядипломної освіти та економічним факультетом – ректор Станіслав Ніколаєнко, гуманітарно-педагогічним факультетом – учений секретар Оксана Барановська, факультетом харчових технологій та управління якістю продукції АПК – начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко, факультетом інформаційних технологій та юридичним факультетом – проректор Андрій Кудін, факультетом захисту рослин, біотехнологій та екології і агробіологічним факультетом – перший проректор Ігор Ібатуллін, факультетом тваринництва та водних біоресурсів – проректор Валерій Іщенко, факультетом землевпорядкування – начальник навчального відділу Оксана Зазимко.
 
 
Про роботу рейтингової комісії щодо оцінки діяльності науково-педагогічних працівників доповів перший проректор Ігор Ібатуллін. За його словами, керівники інститутів та факультетів недостатню увагу приділяють перевірці поданих відомостей. Зокрема, занепокоєння викликають показники науково-методичної роботи. Прийнято рішення протягом тижня уточнити відомості та подати їх на розгляд рейтингової комісії.
 
Про дотримання правил внутрішнього розпорядку, заходів пожежної безпеки, безперебійної роботи електро- і водопровідної систем та інженерних комунікацій університету на період святкових та вихідних днів доповіли головний енергетик Борис Басан, головний механік Юрій Горецький, начальник господарського відділу Володимир Дудченко. Про результати ж виконання плану з енергозбереження проінформував проректор Валерій Іщенко. Була прийнята пропозиція першого проректора Ігоря Ібатулліна щодо розробки і запровадження в дію положення про використання енергоресурсів, у якому слід передбачити стимулювання за збереження ресурсів та покарання - за марне їх використання.
 
 
Підбиваючи підсумки наради, ректор Станіслав Ніколаєнко зупинився на важливих питаннях життєдіяльності університету. Зокрема, він наголосив на повній відповідальності керівників структурних підрозділів за всі процеси, які відбуваються зараз у нашому виші. Перегляду потребують стиль і методи управління. Кожен керівник повинен мати чіткий план роботи на рік, місяць, тиждень. Мусить бути посилена робота зі студентством, кафедрами, бізнесом, у гуртожитках, навчально-дослідних господарствах, активізовані зовнішні зв’язки, І основними правилами у цій роботі мають залишатися принциповість, дисципліна та контроль. 
 
Очільник вишу знову торкнувся теми профорієнтації: головним завданням у 2015 році є підняття конкурсу вступників до вишу.
 
 
Не можемо стояти осторонь студентських ініціатив. Нещодавно створений Всеукраїнський волонтерський студентський рух, який отримав перший імпульс саме в нашому університеті, має відчути реальну допомогу і з боку керівництва, і з боку працівників та викладачів.
 
Проректору Сергію Кваші доручено завершити формування міжнародної асоціації наших випускників та розробку Кодексу честі студента університету.
 
 
Станіслав Ніколаєнко вкотре наголосив на недопущенні проявів нестатутних відносин. Він окремо акцентував увагу на унеможливленні плагіату в наукових і методичних роботах, прояви якого жорстко каратимуться.
 
Практичного наповнення потребує укладений договір з Національною академією аграрних наук України. І тут ініціатива за навчально-науковими інститутами, факультетами, кафедрами.
 
На завершення ректор Станіслав Ніколаєнко привітав членів ректорату, усіх співробітників, викладачів і студентів з Різдвом Христовим та побажав міцного здоров’я, добробуту, справедливості і щастя.
 
Валентин Обрамбальський
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook