Завершення першого тижня навчальної практики з Плодівництва

5 березня 2023 року

Ми зробили це!

  Плодовий сад у агростанції – це неймовірна колекція яблунь, груш, обліпихи, шипшини, аронії, калини...  Тут можна знайти багато нетрадиційних культур, про які мало кому відомо.  

  Але кожен сад потребує догляду. А перші весняні дні чудовий час щоб провести обрізку саду: омолодити його та сформувати майбутній урожай.
  Першими в такому захоплюючому дійстві прийняли участь студенти 3-го курсу агробіологічного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України під час навчальної практики з Плодівництва.
  Осягнути таїнства успішного догляду за садом їм допомагали викладачі кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка.

 

  До речі, а ви знали, що обрізка дерев це не лише підготовка саду до нового урожайного року, а й чудовий фітнес, комплекс вправ для загартування організму, а ще можливість чудово провести час, якщо з тобою поруч є друзі. І це не згадуючи про можливість незабутньої унікальної фотосесії в саду, яка кожної пори року приголомшує новими барвами.
  А влітку вже можна скоштувати плоди своєї праці.  

 

 

 

 

  Тож до нових зустрічей в саду! Ви неодмінно повинні побачити результат своєї роботи в період квітування, а потім і плодоношення саду.

Бажаємо студентам успіхів та незабутніх вражень!

 

Олександр Гаврилюк,
асистент кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook