Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого випускника – Героя-захисника Миколу ЯРЕМУ

31 січня 2023 року

  Ще одна тяжка втрата серед випускників ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України. Із сумом та скорботою повідомляємо, що ще в одну родину лісівників прийшло непоправне горе.

 Обороняючи Україну від московського окупанта, у бою біля міста Бахмут, що на Донеччині, загинув випускник ННІ лісового і садово-паркового господарства (1996 року випуску), старший лейтенант, командир протитанкового взводу 128-ої Окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади (1973 р.н.)

Микола Юрійович ЯРЕМА 


     Микола Юрійович Ярема народився у селі Негровець Закарпатської області. Після закінчення школи продовжив навчання у Національному аграрному університеті (нині Національний університет біоресурсів і природокористування України), де у 1996 році здобув кваліфікацію інженера лісового господарства. Під час навчання в університеті пройшов підготовку офіцерів запасу на військовій кафедрі НАУ та отримав військове звання «Лейтенант запасу».
     У мирний час Микола Юрійович працював у НПП «Синевир» (понад 26 років), де займався улюбленою справою. Викладачі, однокурсники, колеги та друзі Миколи поважали його як фахівця і як людину за притаманну йому чесність, простоту і щирість та згадують про нього як про веселу, добру та порядну людину. Кажуть, що був щирим другом, на якого завжди можна було покластися.
9 грудня 2022 року Микола Юрійович Ярема мужньо прийняв свій останній бій під Бахмутом, де отримав важкі поранення, від яких 18 грудня помер.

 

Академічна спільнота НУБіП України глибоко сумує і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя – Миколи Юрійовича Яреми.


Вічна пам’ять і слава Герою!

 

Ректорат, профспілкова організація,
колектив ННІ лісового і садово-паркового господарства

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook