Кафедра технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства

Завідувач кафедри

 

АФТАНДІЛЯНЦ ЄВГЕНІЙ ГРИГОРОВИЧ

професор, доктор технічних наук

 

    АФТАНДІЛЯНЦ Євгеній Григорович – доктор технічних наук за спеціальностях "Ливарне виробництво" та "Металознавство і термічна обробка металів", професор. Автор наукової монографії “Економне легування сталі”, підручників «Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство», «Матеріалознавство», «Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів», «Наноматеріалознавство», практикуму з матеріалознавства.

Опублікував понад 300 наукових праць, брав участь у 118 міжнародних конференціях присвячених різним аспектам металургії, ливарного виробництва, металознавства, термічної обробки та суміжним галузям. Автор 85 авторських свідоцтв і патентів.

Працював провідним науковим співробітником у Фізико-технологічному інституті металів та сплавів Національної академії наук України, консультантом на металургійних, ливарних та  машинобудівних підприємствах Ірану та дослідником у дослідницькому центрі компанії “Danieli&C”(Італія)..

Область наукових інтересів – дослідження процесів формування структури та властивостей конструкційних матеріалів в масивному та нанорозмірному стані. та розробка теоретичних основ комп`ютерного металознавства сталей і чавунів.

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook