Кафедра технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства

Навчальна робота

Кафедра здійснює навчальний процес на 5 факультетах, де викладаються понад 10 дисциплін. Навчальний процес на кафедрі базується на проведенні лекційних, лабораторних та практичних занять на основі традиційних та інтерактивних методів. Заняття в навчальних аудиторіях, науково-дослідних лабораторіях та безпосередньо на підприємствах проводять висококваліфіковані педагогічні та науково-педагогічні працівники.

При кафедрі діють 19 навчально-наукових лабораторій, серед яких слід відзначити навчальні лабораторії механічної обробки металів, мікро- та макроструктурного аналізу, термічної обробки металів та поверхневого зміцнення, фізичних методів дослідження та комп’ютерного металознавства, технології машинобудування та науково-дослідну лабораторію технології наноматеріалів.

Лекції проводяться з використанням сучасних засобів і методів навчання.

 

 

 

Заняття в лабораторії механічної обробки металів проходять на дільницях фрезерних  і токарних верстатів.

 

 

Практична підготовка майбутніх спеціалістів здійснюється крім лабораторій кафедри також у виробничих умовах при проходженні виробничих практик на фірмах і підприємствах та під час виїзних занять в навчально-дослідних господарствах університету. 

 

В навчально-науковій лабораторії обробки металів різанням

  

В лабораторії термічної обробки металів та поверхневого зміцнення

 

 

  

 

В лабораторії макро та мікроструктурного аналізу металів та сплавів

 

 


 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook