ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ БУДІВНИЦТВА 4 КУРСУ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ НА ТОВ З ІІ «ДІКЕРГОФФ/ УКРАЇНА/»

30 вересня 2022, 9:36

 

      27 вересня 2022 року студенти 4-го курсу групи БЦІ-1904 разом зі старшим викладачем кафедри будівництва Олегом Фесенком відвідали з екскурсією підприємство ТОВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ДІКЕРГОФФ /УКРАЇНА/". Екскурсія відбулася в рамках вивчення дисципліни «Виробнича база будівництва», на території Київського терміналу підприємства за адресою: вул. Пирогівський шлях, 26.
ТОВ з ІІ "Дікергофф / Україна/" – це підприємство із іноземними інвестиціями, яке спеціалізується на виробництві цементу і бетонної суміші. Підприємство належить до міжнародної групи компаній Buzzi Unicem.
Екскурсія почалася зі вступного слова заступника генерального директора компанії Євгенія Захарченка, у конференц-залі підприємства. Євгеній Захарченко розповів студентам про історію, традиції, політику і цінності компанії Dyckerhoff.
https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u321/1_1.png
Група компаній Дікергофф в Україні знаходяться в трійці найбільших виробників цементу. Бетонні заводи підприємства спеціалізуються на виготовленні бетонів класів міцності С32/40 і вище. Серед найвідоміших об’єктів компанії є підприємства вітроенергетики на півдні України, Хмельницька і Рівненська АЕС, НСК «Олімпійський», Аеропорт «Бориспіль».
Після вступного слова керівника підприємства студенти і викладач пройшли інструктаж із техніки безпеки та охорони праці, а також отримали каски і світловідбивні жилети. Далі екскурсія продовжилася територією підприємства.
На підприємстві розташовані два бетонні заводи для виготовлення суміші для рядових і високоміцних бетонів. Також на території розташовані відкриті склади для зберігання крупного і дрібного заповнювача, силоси для зберігання цементу. Підприємство дбає про зменшення викидів у довкілля – залишки бетонної суміші із міксерів, що повернулися з об’єктів, віддають на повторну переробку. Кожен завод має диспетчерський пункт, який обладнано комп’ютерним програмним забезпеченням, що контролює виготовлення бетонної суміші у необхідних пропорціях із заданими характеристиками.
https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u321/2_3.png
Після огляду виробництва екскурсія перемістилася до лабораторій підприємства, в яких відбувається контроль якості бетонної суміші та матеріалів, з яких її виготовляють. Провідний технолог ТОВ з ІІ "Дікергофф / Україна/" Павло Сажко і фахівець лабораторії Богдан Демидчук розповіли студентам про особливості підготовки та проведення випробування зразків бетону на стиск та водонепроникність. У присутності студентів було випробувано зразок-кубик бетону.
https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u321/3_2.png
У лабораторії для випробування цементу студенти дізналися про особливості виготовлення та випробування зразків, побачили обладнання для перевірки в’язкості цементного тіста, а також прилад для визначення теплотворної здатності цементу.
У лабораторії неруйнівного контролю бетону Павло Сажко продемонстрував студентам прилади для вимірювання температури бетонної суміші і контролю міцності та пояснив принципи їх роботи. Павло Сажко наголосив студентам, як майбутнім фахівцям, на необхідності дотримання вимог заводу-виробника до укладання та догляду бетонної суміші. Особливу увагу він приділив необхідності належного утеплення суміші при бетонуванні в холодну пору року задля уникнення значних температурних градієнтів.
https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u321/4_2.png
Екскурсія завершилася за столом для нарад у конференц-залі компанії. Євгеній Захарченко і Павло Сажко розповіли студентам про вимоги до майбутніх фахівців і переваги роботи в компанії. Всіх студентів запросили для проходження виробничої практики на підприємстві.
Студенти і викладач подякували за теплий і щирий прийом та надзвичайно інформативну і цікаву екскурсію.
https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u321/5_1.png
Старший викладач кафедри Будівництва
Олег Фесенко


 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook