Студенти факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК із задоволенням проводять дослідження в лабораторіях НУБіП України
Очне навчання – це надзвичайно важливий процес в освіті, а особливо в такий важкий для України час. Студенти і викладачі мають докласти максимальних зусиль, щоб в результаті спільної праці країна отримала висококваліфікованих фахівців.
Студенти факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК дуже раді можливості навчатися офлайн. Оскільки всі розуміють, що очне навчання – це запорука успіху!!!
Для студентів другого та третього курсів спеціальності 181 «Харчові технології» розпочалося вивчення загальнотехнологічних дисциплін, які формують фахові компетентності майбутніх технологів.
Надзвичайно цікавою є навчальна дисципліна «Технологія риби та морепродуктів», яка дає майбутнім фахівцям можливість науково обґрунтовувати і керувати технологічними процесами, організовувати виробництво і вдосконалювати технологічні процеси переробки риби та морепродуктів з метою виробництва високоякісної продукції.
Попередньо, на лекціях, студенти прослухали всю необхідну інформацію, попрацювали з самостійними роботами на платформі Elearn та згуртовано приступили до виконання лабораторних робіт.
На лабораторних роботах студенти разом з доцентом кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів - Іванютою Анастасією визначали розмірно-масовий склад риби, проводили розбирання риби різними способами, досліджували органолептичні та фізико-хімічні показники якості гідробіонтів, а саме – вміст вологи, жиру, білку та інші.
"Нарешті ми почали вивчати навчальні дисципліни за спеціальністю – говорить староста групи Павло Паламарчук. Виконуючи лабораторні дослідження своїми руками, це неперевершено та Круто! Хочемо бути постійно в лабораторії, проводити дослідження, відвідувати цікаві майтер-класи викладачів, створювати власноруч харчові продукти".
А от студенти 2 курсу 1 групи, вивчають поки що, дисципліни загально-професійної підготовки. Вони вперше почали вивчати навчальну дисципліну «Теоретичні основи харчових технологій», де разом з доцентом кафедри технології м’ясних рибних та морепродуктів – Валентиною Ісраелян виконували лабораторну роботу на тему: «Розділення білків пшениці на окремі фракції в залежності від розчинності».
Студенти 3 курсу спеціальності 229 "Громадське здоровꞌя" активно занурились у вивчення надзвичайно важливої навчальної дисципліни "Харчова хімія". Доцент кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів Аліна Менчинська наголосила, що під час вивчення даної дисципліни формуються необхідні знання з позицій хімічної логіки про чинники, що забезпечують якість готової харчової продукції. Це є необхідною умовою для формування навичок спрямованого регулювання процесів, які забезпечують якісні характеристики харчових систем. Cтуденти отримують детальні знання про склад, природу, будову та перетворення неорганічних і органічних сполук. У першому змістовному модулі студенти вивчають хімічний склад харчової сировини, продуктів її переробки та хімічних перетворень, які протікають в них при зберіганні та в процесі харчування людини, знайомляться із сучасними методами досліджень.
Студенти 4 курсу приступили до занять з 19 вересня 2022 року та розпочали вивчення показників якості та безпечності мꞌясних напівфабрикатів на дисципліні «Контроль якості і безпеки продукції м'ясопереробної галузі».
Навчання в офлайн режимі дає можливість студентам в повній мірі навчитися правильно сприймати та виконувати завдання, приймати складні технологічні рішення, повноцінно отримувати практичні навички.
Кожне таке заняття робить студента все більш обізнаним та кваліфікованим. І всі ми разом, навчаючись робимо вклад у нашу Перемогу!!!
Анастасія Іванюта,
доцент кафедри технології м’ясних,
рибних та морепродуктів