Відбулась відкрита лекція доцента кафедри Івана Міщенка

31 серпня 2022 року
Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності

30 серпня 2022 р. на четвертій парі в онлайн форматі за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/84617438419?pwd=SWJHRnVGd1NrcjR1UnVmTW1HQ1BuZz009, відбулась відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Івана Міщенка, для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, третього курсу англомовної групи, що проходять підготовку за ОП "Менеджмент".

 

 

 Навчальна дисципліна "Marketing of foreign economic activity", (маркетинг зовнішньоекономічної діяльності). Тема відкритої лекції: «Foreign market entry strategies" (стратегії виходу підприємств на зовнішні ринки). В процесі лекції І.А. Міщенко були розкриті наступні питання: режими експорту, режими виходу на зовнішній ринок, інвестиційна маркетингова діяльність на зовнішньому ринку та інші питання.

Викладачі та студенти високо оцінили якість і доступність представленого матеріалу, застосування лектором сучасних технічних засобів навчання та відзначили актуальність змісту поданого матеріалу.

 

 

Альона Тюріна
доцент кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook