Міжнародне партнерство Університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) та українських університетів-партнерів задля підтримки українських студентів, викладачів та науковців!

19 квітня 2022 року
Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності

 19 квітня 2022 р. розпочав свою роботу міжнародний онлайн-тренінг-підвищення кваліфікації на тему: "Методи спрощеного програмного планування та автоматизація процесів планування діяльності підприємства за допомогою програми МАХ", організований Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) у рамках програми підтримки українських партнерських інституцій.

Представники семи українських аграрних університетів, серед яких НПП та студенти факультету аграрного менеджменту та економічного факультету НУБіП України, виявили бажання прийняти участь у тренінгу.

Лектор, доц. УПН Вайєнштефан-Тріздорф Георг Шауер у перший день ознайомив слухачів із популярними методичними підходами до планування господарської діяльності підприємства і зупинився на основних розрахунках, які ґрунтуються на маржинальній калькуляції виробничих процесів. Також він детально пояснив слухачам методику розрахунку потреби сільськогосподарського підприємства в робочій силі, оборотному капіталі і землі. Більше того, учасники онлайн-тренінгу розглянули основні статті змінних витрат, здійснили компаративний аналіз їх структури і значень в Німеччині та Україні.

Семінар триватиме два тижні, протягом яких слухачі отримають ґрунтовні знання із планування господарської діяльності підприємства за допомогою програми прийняття управлінських рішень МАХ, що має прикладний характер і широко використовується практиками-аграріями в Німеччині.

Підготувала:

к.е.н., доцент кафедри адміністративного

менеджменту та ЗЕД

Наталія Коваленко

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook