Майбутні економісти про навчання в умовах воєнного стану

17 березня 2022 року

 

     Незважаючи на російську агресію в Україні, 14 березня 2022 р. у НУБіП України розпочалось дистанційне навчання. Перші дні роботи показали, що процес організований на належному рівні. Зокрема, значною допомогою при вивченні дисциплін є платформа «Elearn». На ній, кожен студент може використовувати матеріали для опрацювання лекцій чи розв’язанню практичних задач. Варто зазначити, що студенти виявляють значну активність у навчальному процесі.
    Ми поспілкувались із студентом 1-го курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Андрієм Зайченком.
 
       - Андрію, як, на Вашу думку, економічний факультет та кафедри забезпечують навчальний процес?
      Процес навчання досить добре налагоджений, тому під час нього ніяких суттєвих труднощів не виникало, будь-які непорозуміння, або питання що потребували уточнення швидко вирішувались завдяки кураторам та викладачам кафедри організації підприємництва та біржової діяльності, які відгукувались на такі прохання.
     
        - Чи маєте побажання щодо покращення окремих складових навчальної платформи?
       Зручність такої системи в сучасних умовах неможливо переоцінити, тому що все працює досить стабільно, проте хотілось би щоб розробники усучаснили інтерфейс платформи.

 

       Дякую, Андріє, за розмову.
       Всім перемоги та миру!

Розмову вела Ольга Томашевська,
доцент кафедри організації підприємництва
та біржової діяльності

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook