Юридичний факультет

студентський науковий гурток "Історія вчень про державу і право"

     Гурток «Історія вчень про державу і право» було створено в 2014-2015 навчальному році для інтелектуального виховання студентів, виховання поваги та любові до історичної та політико-правової спадщини, детального вивчення історії вчень про державу і право, ґрунтовного ознайомлення з працями представників науки, для практичного використання досліджень в юриспруденції, формування юридичної культури та власного юридичного мислення, відчуття громадянської відповідальності.
       В основу роботи гуртка «Історія вчень про державу і право» покладено принципи, що відрізняється значущістю, імперативністю та універсальністю. Для них характерна властивість абстрактного відображення закономірностей соціального буття, що зумовлює його важливу роль у структурі широкого кола явищ.
     В межах функціонування гуртка студенти використовували широкий спектр загальнонаукових та спеціально наукових методів, зокрема, найбільш вживаними є історичний та проблемно-концептуальний методи. Перший допоміг в осмисленні тієї чи іншої теорії, концепції в історичному контексті, який обумовив їхню появу. Другий - дозволив прослідкувати зародження і розвиток тієї чи іншої ідеї від найдавніших часів до сьогодення.
     Відвідування гуртка дало можливість зрозуміти важливість і значення держави і права в духовних надбаннях людства на різних етапах його розвитку, побачити постійну роботу людської думки над пошуками кращих, оптимальних форм організації державно-правового буття людства.
     За цей період усі студенти виконували наукові роботи згідно наукової тематики гуртка. Засідання проводилось згідно графіку, з виступом студентів, дослідженням і обговоренням тем.

 

 Детальніш

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook