Керівництво механіко-технологічного факультету прийняло участь у циклі співбесід з ректором Університету

15 лютого 2022, 22:28
  14 лютого 2022 року згідно з розпорядженням ректора Станіслава Ніколаєнка продовжився цикл співбесід з керівництвом навчально-наукових інститутів та факультетів в якому прийняли участь і представники механіко-технологічного факультету. 
   Підчас співбесіди декан факультету Вячеслав Братішко поінформував про діяльність колективу минулого року: відбулися зміни в структурі, об’єднані кафедри, створені госпрозрахункові підрозділи з надання консультаційних послуг з охорони праці, збільшився набір на бакалаврат після школи, та різко зменшився контингент магістрів. Проводиться активна профорієнтаційна робота, залучаються абітурієнти на підготовчі курси та до участі в олімпіади для вступу. Розширюється співпраця з роботодавцями, підвищується кваліфікація науково-педагогічних працівників на реальних підприємствах.

     Навчально-методична рада факультету значно посилила вимоги до дипломних проектів студентів у відповідності до вимог часу. Триває наукова робота: виконуються дослідження за сімома темами, росте кількість публікацій у виданнях Скопус. Незважаючи на пандемію, проводиться міжнародна діяльність, виконуються спільні наукові дослідження, є взаємна участь в дискусіях на конференціях та семінарах. В гуртожитках запроваджена системна виховна робота, проводяться зустрічі зі старостами, керівництвом органів студентського самоврядування, регулярними стали соціологічні опитування. Наступного року колектив планує провести акредитацію спеціальності Агроінженерія, її англомовну версію, реалізувати домовленість щодо запровадження подвійного диплому, оновити лабораторію паливно-мастильних матеріалів, відкрити лабораторію точного землеробства, складського обладнання та логістики. Проректор Вадим Кондратюк акцентував увагу на входженні наукових періодичних видань до бази Скопус та облаштуванні робочих місць в навчально-дослідних господарствах. Вячеслав Братішко відповів, що формування редакційної колегії завершується, а в НДГ «Великоснітинському» локалізована в одному місці навчальна і побутова складова, проводяться ремонти з тим, аби наступного сезону студенти, магістри мали можливість проходити практику на новому рівні. Начальник навчального відділу Ярослав Рудик закликав активніше провадити інформаційну кампанію щодо дотримання академічної доброчесності. Ректор Станіслав Ніколаєнко наголосив на підготовці вступників до магістратури, зокрема складанні ЄВІ. Заступник декана Ігор Сівак доповів, що серед абітурієнтів проведений зріз знань, визначені складні місця і на додаткових заняттях ці прогалини в знаннях заповнюються з урахуванням специфіки технології складання цього іспиту. Також піднімалося питання актуальних напрямів наукових досліджень, зокрема зменшення карбонового сліду, застосування штучного інтелекту та інтернету речей, альтернативні види енергії, пошуку унікальних тем для виконання досліджень в рамках внутрішньо університетського фінансування.

    Підбиваючи підсумки, очільник університету побажав колективам нарощувати освітній та науковий потенціал, поліпшувати зв’язки та співпрацю з бізнесом і роботодавцями, оновлювати кадри.

Денис Рудень
 

 
 

 

 

 

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook