Випускник школи смт Капітанівка Олександр Кукуяка обирає першим пріоритетом – агробіологічний факультет НУБіП України

1 лютого 2022 року
  • Доброго дня. Представтесь та розкажіть про себе.

     — Олександр Кукуяка, мені 17 років, учень 11 класу школи смт Капітанівка Новоукраїнського району (Кіровоградської обл.).

  • Як зацікавились вступом до НУБіП України?

     — Цей університет був на одному рівні з тими, що я переглядав для майбутнього вступу. Він мене привабив своїм розташуванням. Також мої знайомі мені його радили. І тому для мене перший пріоритет – це НУБіП України!

  • А яку спеціальність вподобали в НУБіП України?

     — Вибір професій сьогодні дуже різноманітний і вибір спеціальностей у НУБіП також вражаючий, але я таки зміг зробити свій вибірагробіологічний факультет. Про умови навчання, проживання та студентське життя на факультеті я дізнався від доцента кафедри аналітичної і біонеорганічної хімії та якості води Лаврика Руслана.

  • Яке маєте захоплення, чим цікавитесь?

     — Займаюсь спортом. Основне моє захоплення – це праця із землею та технікою. Я вирощую різні сільськогосподарські культури, намагаюся та стараюсь доглядати за ними, щоб вони добре себе «почували». Також я сам обробляю землю. В періоди весняних, літніх та осінніх польових робіт я допомагаю своєму знайомому фермеру, агроному. Він мені дає кермувати технікою і розповідає про тонкощі агросфери. Тому вірю, що захоплення переросте в справу всього життя.

Розмову провів Руслан Лаврик,
доцент кафедри аналітичної і
біонеорганічної хімії та якості води

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook