Визнання якості "Заводи мобільні для виробництва дизельного біопалива типу МЗДП"

28 квітня 2014 року
м. Київ, НУБіП України

   Приємно відмітити, що вперше під керівництвом завідувача кафедри, доктора технічних наук, професора Сухенка Юрія Григоровича отримані технічні умови на "Заводи мобільні для виробництва дизельного біопалива типу МЗДБ" з новим знаком якості UCSM. Також приємно, що в цьому приймав участь і аспірант кафедри, тепер вже асистент Муштрук Михайло Михайлович. Нещодавно, в цьому році ДП «Укрметртестстандарт», з метою надання суспільству достовірної інформації щодо безпечності та якості продукції, запроваджує власний Знак відповідності продукції встановленим до неї вимогам (UCSM)

Знак відповідності продукції встановленим до неї вимогам , являє собою оригінальну композицію з літер латинської абетки UCSM – абревіатури англомовної назви Ukraine Centre of Standardisation and Metrology (в українській транслітерації – "УЦСМ", історичної назви підприємства).

Наявність Знаку  (UCSM) на продукції або в супровідній документації до неї означає, що ця продукція пройшла процедуру оцінки відповідності в ДП «Укрметртестстандарт» і відповідає всім вимогам законодавчих актів України та нормативних документів, що на неї поширюються, має повну відповідність задекларованим у маркуванні властивостям та складу.

Для споживачів Знак  (UCSM) гарантує якісне, незалежне та неупереджене проведення випробувань продукції та подальший нагляд за її виробництвом.

Завдяки активній партнерській участі ДП «Укрметртестстандарт» в міжнародних системах сертифікації та оцінки відповідності, наявність такого знаку на українській продукції сприятиме її просуванню також на міжнародний ринок.

Право маркування Знаком відповідності ДП «Укрметртестстандарт» може отримати продукція, яка виробляється серійно, відповідає вимогам законодавства України та нормативних документів, що поширюються на неї, а виробництво такої продукції має сертифіковану систему управління якістю та/або безпечністю продукції.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook