Формування національних та духовних патріотичних цінностей у майбутніх захисників нашої держави

13 жовтня 2021 року
     У переддень Дня захисника і захисниць України 11 жовтня о 16.00 на кафедрі військової підготовки відбулося вшанування Захисників України всіх часів та Свято військово-патріотичної пісні. Дійство організовано у тісній співпраці з директором ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Геннадія Ржевського, проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергія Кваші та завідувача кафедри військової підготовки, полковника Анатолія Есаулова. 

      З прийдешнім святом учасників зібрання привітав заступник завідувача кафедри, полковник Олександр Максименко. Він зазначив, що кафедра вже більш чим 95 років готує висококваліфікованих фахівців для всих силових структур.

       Про роль і велике значення і міссію захисника в історичних і сучасних вимірах, розповів майбутнім офіцерам провідний фахівец відділу виховної роботи і студентських справ Володимир Гонський. Хто вони, захисники України, борці, які сторіччями виборювали її свободу? Він зазначив, що в Законі України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті» визначено статус захисника. Було продемонстровано відеосюжети історичних подій і мужніх вчинків і самопожертви за раді майбутнього нашої країни, на екрані ожили лики визначних діячів українського державотворення та боротьби за її незалежність від козацьких часів до сьогоднішніх днів російсько-української війни на Сході.
         А далі відбувся розкішний флешмоб військово-патріотичних пісень з нагоди прийдешнього Дня захисника і захисниць України. Лунали козацькі, стрілецькі, повстанські балади, романси та стройові марші. Співали студенти під акомпанеме́нт гітари заслуженого діяча мистецтв України Володимира Гонського. Учасник святкового дійства доктор сільськогосподарських наук, професор Василь Лопушняк також поділився з присутніми своїми думками та спогадами на цю тему.
       На завершення дійства Володимир Гонський подарував найактивнішим курсантам свої книги «Людина і нація. Час воїнів» та книгу Ярослава Федорчука «Волинянин», відзначивши своє захоплення потужним патріотичним запалом курсантів. Навіть після формального закінчення свята присутні довго не розходилися й домовилися продовжити таке спілкування в майбутньому.


Слава Україні! Героям слава!!!

 

Володимир Гонський,
провідний фахівець відділу виховної роботи
та студентських справ ННЦ ВР і СР

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook