Успіх наших студентів і викладачів на чемпіонаті України з гирьового спорту

7 вересня 2021 року
м. Київ
     З 2 по 5 вересня 2021 року в Києві у Палаці спорту відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, молоді та ветеранів. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із 23 областей України.
 
     Усі без винятку гирьовики продемонстрували неабияку міць та витривалість, силу духу та жагу до перемоги.
     Від нашого університету у змаганнях взяли участь найкращі спортсмени студентської збірної команди НУБіП України з гирьового спорту – Роман Марченко (ННІ ЕАЕ) та Ілля Фурса (факультет захисту рослин біотехнологій та екології). А також головним суддею серед дорослих і учасником серед ветеранів був викладач кафедри фізичного виховання Віталій Андріяш, власним прикладом надихаючи молодих спортсменів.
  
 
     Атмосфера змагань була неперевершеною, боротьба на помостах точилася до останніх секунд. Спортсмени протягом відведеного часу на виступ йшли майже з рівним результатом і лише на останній хвилині вирішувалася доля перемоги. Тільки велика сила волі та підтримка тренера і команди допомагала спортсменам вистояти і зробити переможний поштовх і ривок.
     Наші хлопці брали участь у змаганнях як серед юніорів, так і серед дорослих. Роман Марченко змагався у вправі R-12, а Ілля Фурса у найважчий вправі гирьового спорту – поштовх довгим циклом. Обидва спортсмени займаються цим видом спорту менше двох років, але вже досягли значного успіху. Адже не пропускають тренувань і виконують усі настанови тренера. Так Роман Марченко посів 4-те місце у своїй вправі серед юніорів і 8-ме серед дорослих, а Ілля Фурса виборов 2 срібні нагороди серед юніорів і серед дорослих. Слід зауважити, що у змаганнях серед дорослих Ілля поступився лише найдосвідченішому спортсмену майстру спорту України міжнародного класу Миколі Ткаченко. А тренер хлопців Віталій Андріяш став найкращим серед ветеранів у вправі поштовх довгим циклом і виборов золоту медаль.
 
Вітаємо наших спортсменів-гирьовиків із значним успіхом і бажаємо подальших перемог!
 
Микола Костенко,
завідувач кафедри фізичного виховання  

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook