ВЛАДИСЛАВ СОЛДАТОВ ОБИРАЄ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ»

21 липня 2021 року

 
Владислав Солдатов, випускник ЗОШ Кіровоградської області 2021 року, обирає спеціальність 133 - Галузеве машинобудування.
— Доброго дня, Владиславе, розкажіть нам про себе. 
Доброго дня, я мешкаю в Кропивницькому районі, в мальовничому краю батьківщини Івана Карповича Тобілевича (Іван Карпенко-Карий), де і отримав повну середню освіту.
— Які Ваші плани на майбутнє? Ким мрієте стати?
Я дуже ретельно підходжу до вирішення цього питання. Світ професій дуже різноманітний і цікавий, тому я ще з 10 класу почав вивчати ринок професій та закладів освіти України, які можуть надати мені якісні і конкурентоспроможні послуги. Найголовніше для мене у виборі майбутнього професійного шляху ‒ це обрати професію, яка мені по душі та бути впевненим, що мій фах буде затребуваний у перспективі. З дитинства мріяв стати інженером!
А чому у Вас саме такі орієнтири при виборі професії?
В першу чергу, я не хочу отримувати диплом тільки тому, що «так потрібно». Я хочу отримати разом із дипломом якісну підготовку, яка мені буде необхідна для практичної діяльності. По-друге, я обов’язково хочу працювати саме за фахом. І, найголовніше це те, щоб моя майбутня професія мені приносила не тільки матеріальне заохочення, але й задоволення. Я хочу вивчати дисципліни, які мені цікаві, а не тому, що так потрібно. Крім того, сьогодення вказує на те, що дуже багато професій втрачають свою актуальність. Тому, для мене, критерії вірно обраної професії це: ЦІКАВІСТЬ, АКТУАЛЬНІСТЬ та ПРОФЕСІЙНА ЗАТРЕБУВАНІСТЬ.

— Чим цікавитесь і захоплюєтесь?
— Моїм найулюбленішим захопленням є спорт. Навчаючись в школі приймав участь в змаганнях з легкої атлетики та футболу. Також я дуже люблю працювати з технікою. Також,цікавлюсь новітніми технологіями машинобудування та люблю читати технічну літературу.
C:\Users\Андрій\Downloads\attachments\IMG-294c579c0ae01430583beaf2349b548d-V.jpg    C:\Users\Андрій\Downloads\attachments\IMG-d0218b8c7c6a2e9c4aafa53c3d87ee47-V.jpg


     — Чи потрапляє спеціальність «Галузеве машинобудування» під ці критерії?
Так! І дуже! Я віддав свій перший пріоритет саме спеціальності «Галузеве машинобудування», оскільки дуже багато аналізував та проводив паралелі з іншими спеціальностями. Наприклад, мені дуже імпонує доступність матеріалів на сайті факультету для потенційних абітурієнтів. Я мав змогу дистанційно, не виходячи із дому, ознайомитись із навчальним планом, дізнатися, які саме дисципліни я буду вивчати. Окрім цього, я передивився не просто список дисциплін, але і мав змогу побачити їх робочі програми із конкретними темами для вивчення. Це дало мені змогу визначитись, чим буде цікавим для мене це навчання. Проаналізувавши окремо ринок вакансій я побачив, що актуальність на фахівців цієї професії дуже висока. І, що не мало важливо, матеріально вигідна. Тобто два моїх критерії вже співпало: цікава для мене професія і матеріально забезпечена.

     — А як Ви дізналися про НУБіП України? І чому Ваш вибір саме цей заклад освіти? 
C:\Users\Андрій\Downloads\attachments\IMG-cf29c92d6f4d99922e42728874b89372-V.jpg
Про цей заклад освіти я вперше ще почув від своєї вчительки математики у школі, Банної Лідії Миколаївни . Її думка для мене була дуже авторитетною. Мені стало цікаво і я вперше зайшов на сайт НУБіП України та факультету конструювання та дизайну. Також, для мене авторитетним став вибір нашого земляка і випускника нашої школи (однокласник моєї мами) Банного Олександра Олександровича, який закінчив аспірантуру в НУБіП України та наданий час працює в університеті на посаді доцента кафедри надійності техніки. Я дуже добре знаю Банного О.О. і я для себе зрозумів, що це дуже знаний заклад освіти! Я переглядав світлини, відео та соціальні мережі факультету конструювання та дизайну і побачив ще одну, але важливу сторону навчання НУБіП України: дуже різноманітне і цікаве життя, участь у різних конкурсах, спортивних секціях, концертах та екскурсіях. Дуже важливим чинником є ефективне дистанційне навчання під час карантину, тому що дуже багато моїх знайомих, що навчаються в інших закладах освіти, скаржилися на відсутність повноцінних занять, що дуже багато самостійного опрацювання і майже відсутня підтримка та зв'язок із викладачами. З цього приводу я звернувся до Олександра Олександровича, який мені надав доступ до кількох курсів своїх дисциплін. Я мав змогу відчути себе студентом і на власні очі оцінити якість дистанційної освіти. Це був останній етап, на якому я вирішив для себе, що сто відсотків ‒ НУБіП України, сто відсотків ‒ Галузеве машинобудування. Саме головне, що мій вибір підтримали батьки, які ще з дитинства прививали мені любов до праці.
Я також приймав участь у Всеукраїнській олімпіаді НУБіП України. За результатами ІІ туру  маю сто балів з математики.

 — А чи є щось, що можливо Вам не до кінця подобається чи не зрозуміло?
Стосовно доступності і зрозумілості інформації, то тут на всі 100 відсотків із 100. Гарно і зрозуміло наповнений сайт, цікавими були дні відкритих дверей, учасником яких я був, особисті консультації співробітників кафедри надійності техніки. Тобто питань і роздумів не залишають жодних. 
Тільки НУБіП України, тільки факультет конструювання та дизайну! 

Владиславе, бажаємо Вам успіхів та сподіваємося на зустріч у вересні!

Розмову  провів доцент кафедри надійності техніки
Олександр Банний


 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook