Наповнення електронних ресурсів університету

13 листопада 2013 року
м. Київ, Україна

     З метою своєчасного формування рейтингу науково-педагогічних працівників, ефективного забезпечення навчальної роботи і наповнення електронних ресурсів університету, а також у рамках підготовки до аудиту СМЯ, відповідно до наказу ректора НУБіП України від 4.05.2011 р. №392, яким визначено проводити розміщення електронних копій усіх наукових праць, опублікованих науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами та студентами НУБіП України, відповідальним особам від кафедр необхідно:
надати відповідальному від інституту: доценту кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК - Василіву Володимиру Павловичу (навчальний корпус №11, кімната №316) до 06.12.2013 р. наступні документи:

  • на електронному носії – матеріали за 1 півріччя 2013 р. для розміщення в репозиторії і реєстраційну форму на кожний матеріал.
  • друкований варіант списку праць науково-педагогічних працівників по кафедрі за 1 півріччя 2013 р. з підписами самих авторів (під кожною працею), що вони дозволяють розміщення матеріалів в репозиторії, затверджений зав. кафедрою.
     
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook