Нагородження Національного університету біоресурсів і природокористування України престижною міжнародною відзнакою організації Зелений Хрест та ООН «Зелена зірка»

2 вересня 2013 року
м. Женева, Швейцарія

ПРЕСС РЕЛІЗ
щодо нагородження Національного університету біоресурсів і природокористування України престижною міжнародною відзнакою організації Зелений Хрест та ООН «Зелена зірка»

2 вересня 2013 року у м. Женева, Швейцарія відбулася 3-я церемонія нагородження відзнакою«Зелена Зірка» (GREEN STAR AWARD), яка була заснована GreenCrossInternational/UNEP/OCHA, групи видатних особистостей та організацій з усього світу, які безпосередньо були задіяні у попередженні або подоланні наслідків надзвичайних ситуацій, починаючи від ядерної катастрофи Фукусіми, урагану Сенді, лісових пожеж та змін клімату. Нагороди вручали Жан Мішель Кусто та Михайло Горбачов.
Одна з нагород була вручена доценту кафедри лісівництва Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України Зібцеву С.В. НУБіП України отримав цю престижну нагороду за діяльність, спрямовану на привертання уваги світової спільноти, суспільства та органів влади України до проблеми зростання ризиків виникнення неконтрольованих лісових пожеж у зоні відчуження Чорнобильської АЕС, необхідності прийняття своєчасних заходів, спрямованих на попередження таких пожеж та підвищення готовності до боротьби з ними.
Протягом останніх років до роботи над даною проблемою були залучені фахівці з провідних вітчизняних, закордонних установ та міжнародних організацій: Єльський університет та університет штату Вашингтон, США, Сімейний Фонд Чопівського, США, Центр глобального моніторингу пожеж, Німеччина (GFMC), Глобальна мережа центрів моніторингу природних пожеж (GWFN), ОБСЄ, Рада Європи, Міжнародна стратегія ООН з подолання катастроф (UNISDR), зацікавлені міністерства та відомства України.
Вручення НУБіП України GREENSTARAWARD сприяє зміцненню позитивного іміджу України в світі як держави, яка приймає своєчасні заходи, спрямовані на попередження надзвичайних ситуацій, що несуть небезпеку радіаційного забруднення міжнародного масштабу та збільшення готовності до подолання таких катастроф у разі їх виникнення.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook