Оголошено конкурс на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених 2021 року!

20 січня 2021 року
     Премія присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють дальшому розвитку науки, суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі. Присуджується щороку до сорока премій (з них до двадцяти премій для молодих вчених закладів вищої освіти) у розмірі 40 тисяч гривень кожна згідно з Положенням про премію Президента України для молодих вчених.

     На здобуття премії можуть висуватись наукові роботи, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення. До розгляду не висуваються роботи, за які їх претендентів вже було удостоєно державних нагород України.
     У конкурсі робіт на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад'юнкти, докторанти, інші вчені та інженерно-технічні працівники наукових установ (організацій), закладів вищої освіти, організацій та підприємств як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.
     Колектив претендентів, робота якого висувається на здобуття премії, не може перевищувати чотирьох осіб. При цьому кожен із претендентів повинен бути безпосереднім учасником виконання роботи і кожному з претендентів повинен належати значний творчий внесок.

     Вік молодих вчених, які висуваються на здобуття премії, не може перевищувати 35 років для осіб, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, та 40 років, для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі, на час висування роботи для участі у конкурсі зі здобуття премії (станом на 1 березня поточного року).

     Ключові дати:
17 лютого – подача до науково-організаційного відділу НДЧ (корп. 3, кім. 215; тел. 527-81-54; [email protected]) повного комплекту документів і матеріалів роботи, оформлених відповідно до Інструкції про порядок оформлення документів та робіт, які висуваються для участі у конкурсі зі здобуття премій Президента України для молодих вчених;
24 лютого – обговорення претендентів на здобуття премії на засіданні Вченої ради університету;
26 лютого – передача наукових робіт до Комітету Державних премій України в галузі науки і техніки.

     З порядком оформлення документів і матеріалів робіт, які подаються для участі у конкурсі можна ознайомитись за посиланням:

http://kdpu-nt.gov.ua/content/instrukciya-pro-poryadok-visunennya-ta-oformlennya-dokumentiv-robit-yaki-podayutsya-dlya-0

Положення про премію Президента.pdf
Інструкція про порядок оформлення документів та робіт, які висуваються для участі у конкурсі зі здобуття премій Президента України для молодих вчених .pdf


Ольга Сніжко,
науковий співробітник
науково-організаційного відділу НДЧ

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook