Інформація для вступників в магістратуру щодо спеціально організованої сессії ЄВІ

17 серпня 2020 року
03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 12в (НУБіП України, корп. 7)

 Шановні студенти! Звертаємо вашу увагу на те, що із сьогоднішнього дня починається реєстрація на спеціально організовану сессію ЄВІ із іноземної мови і буде тривати до 25 серпня. Ті із вас, хто бажає поступити в магістратуру на спеціальність 192 "Будівництво та цивільна інженерія" в цьому році і, нажаль, не здали ЄВІ протягом основної сессії по різних причинах, матимуть таку можливість, але вступ можливий тільки на контрактну форму навчання при умови успішної здачі ЄВІ протягом спеціально організованій сессії.

Вартість спеціально організованої сесії – 510 грн, вона відбудеться 19 вересня.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

Якщо до 2 вересня Український центр оцінювання якості освіти не отримає оплату за участь у тестуванні в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним. Якщо сплачена сума перевищує вартість послуги із проведення вступних випробувань, радимо надіслати заяву про повернення коштів на електронну адресу [email protected].

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.

Бажаємо вам успіхів! 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook