УКРАЇНА АГРАРНА 2013

31 березня 2013 року
м. Київ, Національний комплекс «Експоцентр України»

      На запрошення організаторів, кафедра стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції взяла участь у ХІІІ Національній спеціалізованій виставці-ярмарку «Україна аграрна – 2013». Із доповіддю «Управління підприємством: від типових проблем до міжнародних стандартів» виступила викладач кафедри, дорадник з управління за міжнародними стандартами якості Тавлуй І.П. 
     Міжнародні стандарти – нагальні питання для підприємств усіх сфер діяльності. Зокрема, у доповіді було висвітлено ключові аспекти управління у молочній сфері, від створення обслуговуючих молочних кооперативів до переробних підприємств та ринків збуту готової продукції. Підґрунтям виступали міжнародні нормативні документи та практики: виробнича та гігієнічна належні практики, програми-передумови, концепція HACCP (аналіз ризиків та критичні контрольні точки), ISO 22000 Системи управління безпекою харчових продуктів, IFS (Міжнародний стандарт виробництва харчових продуктів), ISO 9000 Система управління якістю. 
      Маємо надію, що поєднання наукових підходів та міжнародних практик сприятиме розвитку та ефективності аграрних підприємств України.
 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook