Студенти факультету аграрного менеджменту склали іспити з логістики

29 травня 2020 року
Відповідно до навчального плану підготовки фахівців спеціальності «Менеджмент» для студентів 3-го курсу передбачено вивчення навчальної дисципліни «Логістика». У ході вивчення цієї дисципліни, зважаючи також на впровадження карантинних заходів у державі, студенти факультету аграрного менеджменту мали усі необхідні умови для досконалого засвоєння теоретичного матеріалу, опрацювання повною мірою практичної складової через організація online зустрічей з фахівцями-практиками у сфері логістики з використанням хмарних сервісів.
Викладачі кафедри менеджменту імені професора Й.С. Завадського Наталя Драгнєва та Юлія Гудзинська адаптували навчальний матеріал до нових викликів і випробувань дистанційних умов навчання.
 
 
Для підсумкового контролю знань було проведено іспити: 22.05.2020 р. – для студентів освітньої програми «Управління міжнародними проектами та інвестиційною діяльністю»; 25.25.2020.р. – для студентів спеціальності «Маркетинг»; 28.05.2020 р. – для студентів освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування».
 
 
Усі іспити було розпочато вчасно відповідно до затвердженого розкладу проведення заліків та екзаменів факультету на платформі E-learn із одночасним перебуванням студентів у Zoom-конференції.
 
 
Після написання іспитів студенти мали можливість довести відповідний рівень своїх знань на співбесіді, за результатами якої було обговорено усі нагальні та хвилюючі питання з логістики.
 
 
Високий рівень щодо організації іспитів підтвердив Олег Єресько, представник ректорату, заступники декана факультету аграрного менеджменту, Лариса Карпенко та Людмила Гречанюк, які також були присутніми на іспитах. Надзвичайно приємно студентам ФАМу було відчувати підтримку зі сторони наставників їх груп: доцентів Катерини Алексеєвої, Олени Четверик та Ганни Харченко, які також долучалися до online іспитів з метою координації, технічної допомоги та підтримання позитивного настрою у колективі.
Сподіваємося, що отримані студентами знання з логістики стануть у нагоді для майбутньої кар’єри та допоможуть вибудувати алгоритм їх успішності на ринку праці!
 
Аліна Троян,
доцент кафедри менеджменту ім.проф. Й.С. Завадського
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook