Сумська область: приборкуючи займання рослинності, рятувальники запобігли загорянням лісів та насаджень

1 квітня 2020 року
Сумська обл.

29 березня о 10:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння на території Маківського лісництва, Тростянецького району. Як було встановлено, вогонь охопив лісову підстилку на площі близько 400 кв. м. та стрімко поширювався. Приборкували пожежу черговий караул 24-ї державної пожежно-рятувальної частини із райцентру та пожежна команда і лісова охорона ДП «Тростянецький лісгосп». О 10:54 загоряння локалізували та запобігли знищенню вогнем лісових насаджень. Для дозаправки водою пожежні автоцистерни довелося направляти для дозаправки від природної водойми, що знаходилася в 1 км від осередку горіння. О 13:40, використавши 13 т води, пожежу ліквідували.

Цього ж дня у Ямпільському районі рятувальники двічі відвертали небезпеку загорянь лісів. Так, о 11:52 найдійшло повідомлення про пожежу рослинність у с. Неплюєве. Вогонь охопив площу в 1 га, перекинувся на неексплуатуємий дерев’яний будинок та погрожував іншому будинку і господарчій споруді. Через стрімке поширення полум’я виникла загроза вже для розташованих неподалік лісових насаджень. Силами відділення чергового караулу 10-ї державної пожежно-рятувальної частини о 12:30 вдалося відвернути небезпеку від будівель та лісу. О 13:50 пожежу приборкали. А вже о 21:22 чергове відділення 32-го державного пожежно-рятувального посту м. Дружба було викликане у с. Орлівка. Разом з сільськими вогнеборцями рятувальники запобігли займанню лісу, поруч з яким горів сухостій на площі 3 га. О 23:55, використавши 10 т води пожежу ліквідували.

У Буринському районі в с. Дич відділення чергового караулу 23-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру приборкувало загоряння сухої рослинності на площі 5 га. Інформація про пожежу надійшла о 19:17. О 20:40 вогнеборцям вдалося локалізувати загоряння, тим самим відвернувши небезпеку від лісостепового насадження площею в 2 га. О 22:45 загоряння ліквідували.

Джерело: https://dsns.gov.ua

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook