Вивчення дисципліни "Біохімія тварин з основами фізичної і колоїдної хімії" проходить дистанційно

26 березня 2020, 12:35

Згідно наказу ректора НУБіП України № 247 від 11.03.2020 р. (в умовах карантину) навчання студентів факультету ветеринарної медицини на кафедрі біохімії і фізіології тварин імені академіка М.Ф. Гулого проводиться дистанційно за допомогою навчального порталу НУБіП і спілкування за використання електронної пошти та чатів Viber-груп.
Викладання дисципліни за допомогою ЕНК «Біохімія тварин з основами фізичної і колоїдної хімії» (повний і скорочений терміни) охоплює велику кількість студентів 2 і 1 курсів факультету ветеринарної медицини. ЕНК містить лекційний матеріал, презентації, методичні вказівки до лабораторних занять, завдання самостійної роботи, контрольні тести, довідковий матеріал, корисні електронні посилання на веб-сайти вітчизняних і закордонних бібліотек, журналів. Поряд з тим, студентам на початку березня було надіслано електронною поштою весь останній оновлений лекційний матеріал, а на веб-сторінці кафедри «Навчальна робота (Робочі програми й електронні ресурси)» (https://nubip.edu.ua/node/1190/8) представлені Робочі програми дисципліни з відповідними планами навчання та повним списком питань для успішної підготовки до іспитових тестів.

 


Робота у чатах Viber-груп, з ЕНК, вивчення лекційного матеріалу, заповнення відповідей на контрольні питання та виконання завдань до лабораторних занять, а також проходження модульного контролю (тести) онлайн і задоволення від успішного вивчення навчального матеріалу в зручних умовах для студента.

Л.Г. Калачнюк, професор кафедри біохімії і фізіології тварин ім. акад. М.Ф. Гулого


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook