Особливості дистанційного навчання серед студентів агробіологічного факультету

26 березня 2020 року

     Магістр першого року навчання, спеціальності агрономія з освітньої програми  агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві, староста Слободянюк Андрій: "В період карантину знаходжуся дома. Дотримуюсь самоізолювання".

  • Де, на Вашу думку, повинен бути справжній агроном під час весняних польових робіт?

     – Справжній агроном повинен знаходитись на польових роботах для практичного закріплення інформації, яку отримав за період лекцій та лабораторних робіт. Сьогодні ми дотримуємося режиму карантину, оголошеного в Україні, і тому навчаємося дистанційно.


  • Для вивчення яких дисциплін, на Вашу думку, ліпше використати цей період?

     – Цей період найкраще використовувати для закріплення здобутих нами знань, для написання курсових й дипломних робіт, а також для підвищення рівня англійської мови за допомогою різноманітних літературних джерел. 

     

  • Чи маєте побажання для викладачів стосовно організації дистанційного навчання? 

     – Дистанційне навчання, на жаль, залежить не тільки від викладача, а й від студента. В нашій групі не всі мають гарне покриття Інтернету. Тому зв’язком студентів із викладачами ускладняється в оперативності надання відповіді на поставлені завдання.

  • Як використовуєте свій вільний час?

     – Вільний час проводимо в пошуку новітньої інформації на іноземних платформах для глибшого розуміння нашої майбутньої професії.

 

2. Атаманчук Віталія, студентка 2 курсу 2 групи

     Безперечно, дистанційне навчання не таке цікаве, як відвідування пар, адже викладачі у нас дуже цікаво й зрозуміло викладають матеріал, тому на парах не хочеться відволікатися, що сприяє кращому засвоєнню інформації.

     Але із сучасними технологіями передача матеріалу від викладачів студентам навпаки не викликає жодних труднощів, тому нам, студентам, надходить вся необхідна для навчання інформація через електронні носії передачі даних. В нагоді також стають підручники, які студенти попередньо взяли у навчальній бібліотеці, саме в них зібране все необхідно-цінне інформування. При виникненні питань, чи певних труднощах при виконанні завдання, можлива онлайн консультація. Викладачі без проблем і з радістю допоможуть та нададуть відповідні поради. Хочеться швидше повернутися до звичного режиму навчання та активного студентського життя.

3. Бабій Сергій Вікторович, 2 курс 1 група

     Знову прокидаєшся, протираєш сонні очі та розумієш, що і сьогодні не потрібно йти в університет. Нічого не зробиш, карантин є карантином, але навчання ніхто не відміняв. Адже, який ти садівник, якщо не знаєш повністю всього про улюблену та вибрану тобою професію. Для цього і введено дистанційне навчання. Отже, заряджаємось та налаштовуємось на роботу. За допомогою презентацій з плодівництва, легко освоюється та відкладається в голові навчальний матеріал. Після цього вже точно знаю, що кожне дерево  в саду буде обрізано вірно.
     Допомогу в засвоєнні та поглибленому вивченні навчального матеріалу надає «Ельорн» - навчальний електронний портал НУБіП України. На якому розмішена інформація по навчальним дисциплінам. За допомогою чіткого опису кожна практична робота з сільськогосподарських машин та знарядь виконується вірно та швидко, а головне приносить задоволення.