МАГІСТРИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЯКІСТЬ, СТАНДАРТИЗАЦІЯ, СЕРТИФІКАЦІЯ» СТАЛИ СВІДКАМИ ПЕРЕМОГИ НУБІП УКРАЇНИ

21 листопада 2012 року
м. Київ, Торгово-промислова палата

       Минулого року наш університет отримав звання Лауреату Українського національного конкурсу якості і став першим і єдиним державним вишем, що досяг таких результатів. 
       Та НУБіП ніколи не зупиняється – така його вдача… Підтвердженням рівня менеджменту, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, стала сертифікація системи управління якістю університету міжнародним сертифікаційним органом «ТЮФ Рейланд» весною цього року. 
       На сьогодні, система менеджменту якості вишу розширила свою орієнтацію від споживачів до всіх зацікавлених сторін у відповідності до міжнародного стандарту ISO 9004:2009 Управління з метою сталого успіху організації. Підхід з позиції управління якістю. І, як результат, - перемога університету у 17-му Українському національному конкурсі якості. 
        Магістри спеціальності «Якість, стандартизація, сертифікація» були присутніми при нагородженні фіналістів конкурсу, що відбулося у Торгово-промисловій палаті під час проведення Європейського тижня якості в Україні у межах міжнародного проекту «Сталий розвиток: Економіка-Екологія-Досконалість та якість». Нагороду Переможця Українського національного конкурсу якості університету вручав Президент Української асоціації якості Калита П.Я. та Президент Міжнародної Гільдії професіоналів якості Адлер Ю.П.
 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook