НУБІП - ЛЮБОВ НА ВСЕ ЖИТТЯ

7 грудня 2019, 23:38

   Сьогодні наша група разом із Веронікою Василівною Чекалюк спланувала цікаву екскурсію і ми відвідали кафедру бджільництва НУБіП. Доктор с.-г. наук, професор Академії наук вищої освіти України – Повозніков Микола Гаврилович розповів нам багато цікавого. З ним дуже приємно і пізнавально спілкуватись. Одразу стає зрозуміло, що людина освічена і любить свою справу. Він з першої хвилини зацікавив нас своїми розповідями і досить дотепними жартами. З цієї пари ми пішли з щирими емоціями.

     Нам розповіли і детально все показали про бджіл і виготовлення меду. Це надзвичайно цікаво звучало з уст викладача. Також нам давали скуштувати мед їхнього виробництва: він дуже смачний і корисний. Ми мали можливість спробувати пилок, він досить незвичайний на смак! Сама кафедра бджільництва розташована у красивому місці з надзвичайною природою - Голосіївському парку. З вікон цієї будівлі ми спостерігали за монастирем. Нам також сподобалася архітектура, ми зробили багато гарних фото.

    Цього дня нам пощастило познайомитись і з Миколою Гавриловичем, якому за допомогою здорового способу життя та занять спортом вже майже 100 років вдається не хворіти. Він запросив нас до свого музею, в якому від нього ми почули велику кількість інформації, яка стосується рослин та їх лікарські здібності. Продемонстрував свою колекцію сушених трав, настоянки які з них вироблені. Розповів і про ті, що колись садив біля нашого улюбленого університету. Сьогодні ми почули багато цікавого про рослинний світ.

      Ми раді, що маємо можливість дізнаватись більше про цей вид діяльності.

    Самойлюк Ростислав: "Сьогоднішній день був наповненим позитивними емоціями, та чудовим настроєм, адже я відвідав кафедру конярства і бджільництва. На кафедрі я дізнався про засоби годування бджіл, розведення, і побачив як викачували мед ще коли не було досконалих і сучасних медогонок. Також сподобалася екскурсія по лікарським травам, їхнє застосування у медицині, та як робили з них ліки кафедра ветеринарії. Склало враження і про людину, яка проводила екскурсію по лікарським травам, адже цій людині майже сто років, а ще він займається фізичним вихованням, тому мені було цікаво".

    Пальчик Дмитро:"Дуже сподобалось як розповідали про лікарські трави та їх застосування".

  Різніченко Данило: "Сьогодні в нас була дуже цікава пара, на кафедрі конярства та бджільництва Повозніков Микола Гаврилович провів нам екскурсію по музею бджільництва та лікарських трав, також ми познайомились з людиною яка заснувала цей музей, цій людині майже 100 років і він досі завідує цим музеєм. Бажаю кожному в кого буде змога потрапити на цю кафедру та обов'язково пройти по всіх цих музеях і класах. Мені дуже сподобалось!

   Кривонос Інна: "Сьогодні ми відвідали кафедру конярства і бджільництва, мене дуже вразила ця екскурсія .Дуже сподобалося спілкування з завідувачем кафедрою який розповів нам багато цікавого про бджіл їх життя . Також ми відвідали музей в якому побачили різні лікарські трави .Ми дізналися багато цікавого для себе і дуже вдячні за цю екскурсію".

    Черноголов Ілля: "Мені дуже подобається вчитися у НУБіП, тому що тут дуже професійні і компетентні вчителі, яких ретельно підбирав наш декан. У навчанні тут я бачу величезні перспективи і тому маю наснагу до праці"

   Чернецька Анастасія: "Моє враження про це місце склалось дуже добре. Було дуже цікаво та пізнавально. Для мене найцікавішим був процес отримання меду".

    Фіялка Ростислав: "Дуже сподобалося як завідуючий кафедрою розповідав про старі вулики і гоніння меду". 

Автори: Обламська Анастасія Сергіївна 

Пашкевич Ольга Олегівна,

члени гуртка «Юний журналіст»

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook