Курси з підвищення кваліфікації працівників бібліотек

23 квітня 2012 року

Щорічно ДНСГБ НААН України проводить курси з підвищення кваліфікації працівників бібліотек на базі Інституту післядипломної освіти НУБіП України для працівників бібліотек мережі науково-дослідних установ НААН України та вищих начальних закладів аграрного профілю І-ІV рівнів акредитації.

В цьому році такі курси проводилися з 17 по 27 квітня 2012 р.

Наукова бібліотека НУБіП України приймає активну участь у підвищення кваліфікації працівників бібліотек. Саме тому 18 квітня 2012 р. у залі електронних ресурсів нашої бібліотеки відбувся черговий семінар для бібліотечних працівників.

Перед присутніми виступила в.о. директора наукової бібліотеки Кіщак Тетяна Степанівна, яка  ознайомила колег з роботою наукової бібліотеки та особливу увагу звернула на переваги впровадження системи менеджменту якості (СМЯ) в роботу наукової бібліотеки.

 

Заступник директора бібліотеки Мельничук Лариса Іванівна розповіла про автоматизацію бібліотечних процесів на онові АБІС «ІРБІС-64», а також про запроваджену автоматизовану книговидачу літератури для користувачів.

 

 Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Полозенко Любов Павлівна поділилася досвідом роботи щодо науково-бібліографічного забезпечення навчального процесу та наукової діяльності у науковій бібліотеці вищого навчального закладу.

Наприкінці семінару під час екскурсії по відділах бібліотеки працівники книгозбірні відповіли на численні запитання гостей.


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook