А ми - за шашки!

17 квітня 2012 року
 
11 квітня в читальному залі гуртожитку № 10 пройшов перший етап  чемпіонату  з шашок, в якому взяли участь кращі гравці студмістечка НУБіП України. Хоча чемпіонат було заплановано на 17-ту, вже о 1610 в залі яблуку не було де впасти: гравці «розминалися» перед турніром, судді приймали заявки на участь. І всі з нетерпінням та хвилюванням чекали початку. Нарешті головний суддя змагань директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Д.К. Черкашин оголосив початок гри.
На чемпіонаті було представлено команди з трьох учасників від всіх 11 гуртожитків. Номер послідовності визначався жеребкуванням, яке проводив керівник спортивного сектору Комітету об’єднаних студентських рад гуртожитків (ОКСРГ) Сергій Швець, якому допомагали його колеги Антон Волошин та Роман Овруцький. За порядком проведення чемпіонату слідкував голова комітету Ю.О. Батанов.
В залі панувало деяке напруження та хвилювання: були і перемоги, і невдачі, але загалом враження залишилося приємне. За результатами п’яти із запланованих десяти турів (кожна команда зіграла 4 гри), кращий результат показала команда 11-го гуртожитку.
Вже 18 квітня команди продовжили змагання без представників 2-го та 4-го гуртожитків. Конкуренція стала більш запеклою, що змусило учасників дещо понервувати.
Судили другий етап відповідальний за спортивний сектор ОКСРГ Сергій Швець та відповідальна за культурно-масову роботу ОКСРГ Оксана Ярошенко, які і підраховували бали. І цього разу суддівська робота була нелегкою: команди гуртожитків № 1 та № 6 набрали однакову кількість балів, і обидві претендували на 2-ге місце. Однак, в результаті особистої зустрічі «срібло» дісталося першим, команда ж гуртожитку № 6 стала відповідно третьою. Ну, а перехідний кубок чемпіонату з шашок з рук голови ОКСРГ Ю.О. Батанова отримала команда гуртожитку № 11.  Вітаємо!
Інформаційний сектор ОКСРГ

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook