"День відкритих дверей – 2012"!

20 березня 2012 року
17 березня 2012 року Національний університет біоресурсів і природокористування України тепло зустрів своїх майбутніх студентів, влаштувавши для них "День відкритих дверей". Окрім інформації про правила прийому до НУБіП України, абітурієнти та їх батьки мали змогу познайомитися зі структурою університету, його матеріально-технічною базою та перспективами працевлаштування його випускників.
З потенційними абітурієнтами зустрівся ректор університету академік Д.О. Мельничук. У своєму зверненні до молоді він відзначив широкі міжнародні зв’язки та перспективи університету, різноманітність та високу якість підготовки фахівців в НУБіП України.
Участь у "Дні відкритих дверей" взяли також перший проректор В.П. Лисенко, проректор з навчальної і культурно-виховної роботи Н.М. Рідей, директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів,представники навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи, Студентської організації та приймальної комісії.
Всього цього дня НУБіП України відвідали близько 750 майбутніх абітурієнтів.
Крім того університет показав, яким цікавим та насиченим життям живе його молодь в позааудиторний час: кафедра культурології і кращі виконавці та творчі колективи підготували для майбутніх студентів чудовий концерт, а голова Студентської організації розповів про громадське, культурне та спортивне життя студентства університету.
До уваги всіх, хто з якихось причин не відвідав цього дня НУБіП України, але хотів би тут навчатися, і всіх зацікавлених у більш детальній інформації про виш пропонується презентація з інформацією абітурієнтам.

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook