Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої Дню землевпорядника «Земельні ресурси України в контексті реформування земельних відносин: стан, проблеми та перспективи розвитку»

6 березня 2012, 12:30

Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої Дню землевпорядника
«Земельні ресурси України в контексті реформування земельних відносин: стан, проблеми та перспективи розвитку»

На базі ННІ земельних ресурсів та правознавства 6 березня 2012 року було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію, присвячену Дню землевпорядника.
Взяло участь понад 100 учасників. Пленарне засідання відкрили з привітальним словом директор ННІ земельних ресурсів та правознавства НУБіП України, д.ю.н., проф. Курило В.І. та декан факультету Дорош О.С., які вручили грамоти та подяки кращим студентам та викладачам. Було оголошено переможців у таких номінаціях: «Кращий наставник» (к.с.-.г.н., доц. Рафальська Л.П., ст. викл. Олійник Л.М.), «Кращий підручник з грифом МОН» (к.е.н., доц. Купріянчик І.П., к.е.н., доц. Бутенко Є.В., к.е.н., Тихенко Р.В. та к.с.-г.н., доц. Барвінський А.В.). А також вручено подяки д.е.н., проф. Добряку Д.С., д.геогр.н., проф. Ковальчуку І.П. та к.е.н., проф. Лоїку Г.К. за наукову «кузню» молодих науковців та навчальну роботу студентів.
Оргкомітетом було відібрано 12 кращих доповідачів, які отримали дипломи І-ІІІ ступенів, а саме: Корнієнко В., Шевченко О., Мацібора Б., Харитоненко Р., Федоров С., Гришина О., Дорош А., Євдокимова В., Сахно І., Карпюк Р., Хміль Г. і Даниленко І.
Після конференції студенти представили святковий концерт.
 


реєстрація учасників
реєстрація учасників
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook