6.03.2012 року на засіданні ректорату урочисто вручено нагороди

6 березня 2012 року
Дипломами учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2011/2012 навчального року з галузі науки «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка» за роботу «Мета» (науковий керівник д.т.н. Голуб Г.А.) нагороджені студенти 2-го курсу факультету конструювання та дизайну машин і систем природокористування Микола Захарченко і Андрій Береговий.
 
Дипломами учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2011/2012 навчального року з галузі науки «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка» за роботу «Модуль» (науковий керівник - д.т.н. Несвідомін В.М.) нагороджені студенти 2-го курсу факультету конструювання та дизайну машин і систем природокористування Сергій Медуниця і Сергій Гуль.
 
Грамотою за І місце у відкритому Чемпіонаті ЦР ФСТ «Україна» зі спортивної аеробіки у старшій віковій категорії нагороджено команду НУБіП України.
 
3-тє місце у ХV чемпіонаті Європи з сумо серед жінок виборола студентка 4-го курсу факультету технологій виробництва і переробки продукції тваринництва Ірина Кобзенко.
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook