29.02.2012 р. в ауд. № 68 корп. № 3 о 14-00 відбудеться засідання вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України

29 лютого 2012 року
Порядок денний:
1.   Присвоєння вчених звань (таємне голосування).
2.   Звіт про підсумки наукової та інноваційної діяльності університету за 2011 рік та затвердження плану науково-дослідних робіт на 2012 рік. Доповідає в.о. проректора з наукової та інноваційної діяльності, д.т.н., проф. Дубровін В.О.
3.   Про стан та перспективи діяльності ПФ НУБіП України «Кримський агротехнологічний університет» в світлі нормативів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та вимог Болонського процесу. Доповідає перший проректор з питань діяльності відокремлених підрозділів НУБіП України в АР Крим, к.с.-г.н., проф. Мельников М.М.
4.   Звіт про діяльність Державного підприємства «Навчально-дослідний племінний птахівничий завод ім. Фрунзе НАУ» у 2011 році та перспективи його розвитку на 2012 рік. Доповідає директор Державного підприємства «Навчально-дослідний племінний птахівничий завод ім. ФрунзеНАУ» Пряхін А.В.
5.   Звіт про роботу служби проректора з навчально-науково-виробничих питань розвитку і адміністративно-господарської діяльності за 2011 рік. Доповідає проректор з навчально-науково-виробничих питань розвитку і адміністративно-господарської діяльності, к.т.н., доц. Радько І.П.
6.   Звіт про планово-фінансову діяльність університету в 2011 році та завдання на 2012 рік. Доповідають: начальник планово-фінансового відділу, к.е.н. Дробот Н.М., головний бухгалтер Кондрицька Т.П.
7.   Звіт про діяльність ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» за 2010-2011 рр. та перспективи його розвитку на 2012 рік. Доповідає в.о. директора ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» к.с.-г.н., доц. Рожко В.І.
8.   Кадрові питання.
9.   Різне.
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook