Голова наглядової ради Микола Томенко: Конституція як національна ідея

3 грудня 2018 року
 
Коли ми діждемося Вашингтона
з новим і праведним законом?
А діждемось-таки колись.
Т.Шевченко
 
Студенти гуманітарно-педагогічного факультету спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» і «Психологія» мали гарну нагоду послухати лекцію Миколи Томенка, знаного громадського і політичного діяча, доктора політичних наук, професора, голови наглядової ради Національного університету біоресурсів і природокористування України, Голови Громадського руху «Рідна країна», автора понад сотні наукових досліджень з політичних наук, історії, культурології.
 
 
На початку лекції зі вступним словом до аудиторії звернувся завідувач кафедри міжнародних відносин і суспільних наук Сергій Білан, акцентувавши увагу на актуальності вибраної теми доповідачем. 
 
 
 
«В українській історії боротьба за незалежність і свободу тісно переплетена з прагненням підготувати та ухвалити головний державотворчий документ майбутньої незалежної країни – власну Конституцію» ‒ саме такими словами почав свій виступ Микола Володимирович. У ході свого виступу діяч-практик висвітлив питання історії розвитку українського конституціоналізму від найдавніших часів і до сьогодення. Піддав аналізу конституційні документи, що характеризували суспільно-політичне життя на українських землях у ході історичного розвитку нашої державної території. 
 
 
 
 
 
Студентство слухало уважно і, що особливо приємно, не залишилося байдужим та задало доповідачу ряд хвилюючих питань щодо зв’язку нинішньої політичної ситуації в Україні із практичною діяльністю Основного Закону України.
 
 
 
У кінці свого виступу Микола Володимирович висловив побажання – зробити такі зустрічі у стінах університету доброю традицією.
 
 
Людмила Лановюк,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук 
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook