29.11.2011 року на засіданні ректорату було вручено нагороди

29 листопада 2011 року
За науково-практичну роботу «Моніторинг лісових пожеж і зниження ризику їх виникнення в зоні відчуження і обов’язкового відселення на території України, яка зайняла 3-тє місце у конкурсі «Дослідження динаміки природних пожеж на основі даних дистанційного зондування» нагороджений аспірант 2-го року навчання кафедри лісового менеджменту Дмитро Гилитуха.
 
Дипломом І ступеню за зайняте 1-ше місце в чемпіонаті Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» серед ВНЗ АПК України і грамотою за виборене 1-ше місце у чемпіонаті союзу гирьового спорту України нагороджено студента 5-го курсу факультету ветеринарної медицини Андрія Турчика.
 
 
За зайняте 1-ше місце в чемпіонаті Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» серед ВНЗ АПК України дипломом І ступеню нагороджена студентка 5-го курсу факультету ветеринарної медицини Галина Кривущенко.
 
 
Диплом ІІІ ступеню за зайняте 3-тє місце в чемпіонаті Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариству «Колос» серед ВНЗ АПК України отримав студент 5-го курсу факультету ветеринарної медицини Ярослав Павлік.
 
Крім того, відбулося нагородження призерів Спартакіади університету серед збірних команд студентів навчально-наукових інститутів
- з волейболу (чоловічі команди): 1-ше місце вибороли спортсмени природничо-гуманітарного ННІ, 2-ге – ННІ земельних ресурсів і правознавства, 3-те – ННІ рослинництва, екології і біотехнології.
- з шахів: 1-ше місце у ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва, 2-ге – ННІ бізнесу і 3-тє – ННІ енергетики і автоматики.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook