На факультеті тваринництва та водних біоресурсів відбувся випуск бакалаврів та магістрів-дослідників

27 червня 2018 року

      27 червня на факультеті тваринництва та водних біоресурсів відбулося вручення дипломів випускникам бакалаврату та магістратури. 25 магістрів-дослідників та 143 бакалаври, що навчалися за спеціальностями «Водні біоресурси та аквакультура» та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» отримали сьогодні свої путівки у життя.

     З вітальним словом до усіх присутніх звернувся декан факультету Вадим Кондратюк. Він зазначив, що сьогоднішній день – визначний, адже 168 кращих студентів, половина з яких активісти студентського самоврядування, отримають підтвердження своїм знанням і вмінням – диплом НУБіП України.

 

    З вітальним словом до випускників, професорів, викладачів, батьків – всіх, хто своєю працею сприяв поповненню виробництва висококваліфікованими фахівцями у галузі тваринництва та аквакультури, звернувся ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Він запевнив випускників, що отримані знання і вміння дозволять знайти кожному своє місце в житті. Він вкотре підтвердив затребуваність фахівців, яких готує університет і факультет. Разом з тим, це величезна відповідальність, додав ректор. Але крім фахових знань, потрібно бути ще й обізнаними із іншими сферами суспільного життя. Відтак вчитися треба завжди – «хочеш жити – вмій навчатись». І без сумніву, кожен присутній сьогодні буде примножувати здобутки нашої 120-річної alma mater. Тож ректор побажав випускникам миру, везіння, процвітання і не зупинятися на досягнутому та вручив грамоти 23 активістам та дипломи з відзнакою 18 випускникам.

    До вітання приєднався також голова Державного агентства рибного господарства України Ярослав Бєлов. Серед іншого, побажав випускникам, бути достойними синами і дочками нашої країни та з гордістю нести звання випускника НУБіП України. Принагідно він запросив усіх на роботу у свій підрозділ та додав що багато наших випускників сьогодні вже працюють там і демонструють високі фахові знання. Тож з упевненістю можна сказати, що факультет тваринництва та водних біоресурсів готує висококваліфікованих фахівців, які є конкурентними на ринку праці як у нашій країні, так і за кордоном.

     Потому під бурхливі оплести пройшло вручення дипломів бакалаврів та магістрів-дослідників. З вітальними словами виступили завідувачі кафедр Микола Сахацький, Сергій Рубан та Микола Повозніков. Своїми студентськими спогадами та планами на майбутнє поділились студенти-випускники Ольга Дебела, Галина Островська, Михайло Матвєєв, Аліна Антоненко та Денис Шеремет. Усі вони висловили слова щирої вдячності рідному університету в особі науково-педагогічних працівників та адміністрації факультету. Від присутніх батьків до усіх звернулася мама нашої студентки-активістки і відмінниці Таміла Ніканорова, яка запевнила що дійсно НУБіП України – це найкращий заклад вищої освіти, де готують висококваліфікованих фахівців та закликала усіх бакалаврів продовжувати навчання далі, адже країні потрібні молоді висококваліфіковані громадяни і патріоти своєї держави.

 

 

 

    Підводячи підсумок декан факультету Вадим Кондратюк зазначив, що дуже приємно що наш колектив розвивається, з кожним роком кількість вступників та випускників збільшується і дивлячись на щасливі обличчя, які знаходяться в залі впевнено можна сказати – це найкращі студенти одного з найкращих факультетів нашої країни, які будуватимуть її майбутнє. Завершились урочистості дружнім фото на згадку.

Сергій Грищенко,
заступник декана
факультету тваринництва та водних біоресурсів


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook