Підсумки роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Біоресурси і природокористування: актуальні проблеми органічного виробництва сільськогосподарської продукції та інженерії біосистем»

11 жовтня 2011 року
3-8 жовтня 2011 року на базі двох ННІ - рослинництва, екології і біотехнологій та технічного - відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Біоресурси і природокористування: актуальні проблеми органічного виробництва сільськогосподарської продукції та інженерії біосистем». В її роботі взяли участь більше 100 учасників, в т.ч. науковці з Чеської республіки та інших країн.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової та інноваційної діяльності професор В.О. Дубровін. Валерій Олександрович наголосив на важливості і необхідності поєднання зусиль всіх інститутів у науково-дослідній діяльності для досягнення більш вагомих результатів як для нашого університету, так і науки в цілому.
Під час роботи конференції піднімались актуальні питання органічного виробництва сільськогосподарської продукції, проблеми виділення парникових газів, відновлення лучної рослинності лісостепу України, зниження родючості ґрунтів, виробництва і використання біодизельного палива, біогазу та палива з водоростей, зменшення затрат на виробництво продукції за рахунок застосування мінімального обробітку ґрунту.
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook