Майбутній філолог Ілона Хачпанова – бронзовий призер конкурсу наукових робіт з романо-германських мов та літератур

27 квітня 2018 року

    ІІ етап конкурсу студентських наукових робіт із романо-германських мов та літератур відбувся на базі Київського національного лінгвістичного університету.

      НУБіП України успішно представила студентка 1 року навчання ОС «Магістр» спеціальності 035 – Філологія Хачпанова Ілона. Наша учасниця посіла ІІІ місце і отримала диплом ІІІ ступеня.

    Студентка змагалася з представниками Вінницького державного педагогічного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету, Маріупольського державного університету, Київського національного університету ім. Бориса Грінченка та іншими.
     До конкурсу готувалися активно і наполегливо. У цьому їй допомагали завідувач кафедри англійської філології Наталія Арістова та науковий керівник завідувач кафедри романо-германських мов і перекладу Олександр Малихін.

     Конкурс проходив у два етапи: перший день – реєстрація та координація учасників, другий день – пленарне засідання та робота секцій. Наша студентка взяла участь у секції «Германські мови (англійська)». Наукова робота, представлена на конкурсі, – «Функції художньої метафори у романах Ф. С. Фіцджеральда, супроводжувалася презентацією та доповіддю, і справила позитивне враження на журі.

     Вітаємо Хачпанову Ілону з успішним виступом і зичимо успіхів у подальшій діяльності й нових перемог.

Колодіна Л. С.,
доцент кафедри романо-германських мов і перекладу

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015