ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ «ІРПІНСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ» ВІДМІЧАЄ СВІЙ 55-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

30 вересня 2011 року

    Шановні працівники Ірпінського економічного коледжу в день ювілею прийміть вітання та найкращі побажання міцного здоров’я, добра, благополуччя, нових трудових звершень, здійснення мрій та сподівань задля економічного відродження сільського господарства України.
     Історія Ірпінського сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку бере свій початок з 1956 року. Він був створений згідно з  наказом Міністерства сільського господарства УРСР № 483 від 21.07.1956р. Свою діяльність технікум розпочав з підготовку фахівців за спеціальністю «Бухгалтер». 
     В 1992 році відповідно до наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України від Ірпінський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку перейменовано на Ірпінський економічний технікум.
     В 1997 році згідно Постанови Кабінету Міністрів України  Ірпінський економічний технікум передано в сферу управління Національного аграрного університету. Вже в наступному році рішенням Державної акредитаційної комісії навчальному закладу надано статус коледжу.
     В 2005році згідно рішення вченої ради Національного аграрного університету та наказу Національного аграрного університету Ірпінський економічний коледж реорганізовано у Відокремлений структурний підрозділ Національного аграрного університету «Ірпінський економічний коледж». А  в 2008році відповідно до наказу ректора від 21.11.2008р. № 759 «Про заходи щодо виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2008р. № 945 навчальний заклад перейменовано на Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж».
      Зараз коледж здійснює підготовку фахівців за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр і молодший спеціаліст за сімома напрямами (спеціальностями).
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook