IV Міжнародна спеціалізована виставка «Високі технології -2011»

28 вересня 2011 року

     Національний університет біоресурсів і природокористування України 27-30 вересня 2011 року бере участь у IV Міжнародній спеціалізованій виставці «Високі технології -2011», яка проводиться на базі виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2б), організаторами якої є Національна академія наук України та ТОВ «Лабораторія маркетингових технологій».
     27 вересня відбулось урочисте відкриття виставки, в рамках якої була представлена  спеціалізована експозиція «Hi-Tech наука та освіта» та проведено Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій». Виставку відвідали прем’єр-міністр України М.Я. Азаров, президент Національної академії наук України Є.Б. Патон та директор Державного агентства з питань науки, інновацій  та інформатизації України В.П. Семиноженко.
     На виставці представлені передові досягнення Української лабораторія якості і безпеки продукції АПК НУБіП України, зокрема випробування харчової продукції та продовольчої сировини на  перевірку наявності ГМО, визначення наявності ДНК сої та кукурудзи, якісне визначення та ідентифікація ГМ-лінії. Крім того, тут представлені інноваційні розробки науково-дослідних інститутів НУБіП України, серед них пристрій для випробування комутаційних апаратів напругою до 1000В на зносостійкість, універсальний стенд сільського електрика та інше.


 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook