Всеукраїнська науково-практична конференція «Земельні ресурси України і сучасна землевпорядна наука»

14 березня 2018, 10:00
м. Київ, вул. Васильківська, 17, НУБіП України, корпус 6.

14 березня 2018 року на факультеті землевпорядкування відбулася всеукраїнська науково-практична конференція  студентів, магістрів, аспірантів і молодих вчених, присвячена 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України та Дню землевпорядника  «Земельні ресурси України і сучасна землевпорядна наука».

Конференція зібрала велику кількість учасників з 8 вищих навчальних закладів України. 122 наукові роботи, представлені студентами, аспірантами та молодими вченими, розглядали сучасні проблемні питання в землеустрої і земельному кадастрі, геоінформаційному картографуванні, дистанційному зондуванні Землі. Виступи, як на пленарному засіданні, так і по секціях  викликали величезний інтерес серед учасників, звучали від 5 до 10 запитань по кожній доповіді, з цілого ряду проблем  велась жвава дискусія.

Від кафедри геоінформатики і аерокосмічних досліджень Землі, яка була організатором конференції 2018 року, подано біля 30 наукових тез у секціях «Геоінформаційні і дистанційні технології у землевпорядкуванні і дослідженнях земельних ресурсів» та «Земельні ресурси як основа національної безпеки держави».

  

Грамотами відмічені студенти магістратури Касянчик А., Баранцов Б., Дьоміна І., Тринченко А., Клименко І., Савчук С., Савченко І., Шконда І., аспірантка Лук'янчук К. Відмічені найкращі наукові роботи, які представили  Тринченко А. (студент магістратури кафедри земельного кадастру), Дьоміна І. та Клименко І. (студенти магістратури кафедри геоінформатики і аерокосмічних досліджень Землі).

 

доцент кафедри

відповідальний секретар конференції

О.П. Дроздівський

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook