Переможцями спартакіади Здоров’я 2017-2018 н.р. з шахів стала команда агробіологічного факультету

20 лютого 2018 року
НУБіП України, навч. корп. №3, ауд. 128

Початок змагань почали ігри в групі «А». За жеребом до цієї групи потрапили команди одні з лідерів, це команди факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК і команда механіко-технологічного факультету, які і розіграли між собою перше та друге місця за явною перевагою.

 

Другий ігровий день серед команд групи «Б» проходив в більш напруженій боротьбі. Перше місце виборола команда агробіологічного факультету. За друге місце боротьба точилася до останнього туру, кращими стала команда викладачів ННІ лісового і садово-паркового господарства.

У третій день боротьбу за вихід до фінальних груп розпочала група «В». В цій групі підібралися більш рівні за майстерністю команди. Перемогу виборола команда факультету конструювання та дизайну, випередивши більш досвідчену команду факультету землевпорядкування.

Далі 6 команд, які вийшли до наступного етапу розіграшу турніру, були поділені на дві групи. В першій групі домінувала команда факультету конструювання та дизайну. В другій групі боротьба між командами точилася більш жорсткіша. В підсумку більше очок набрала команда агробіологічного факультету, яка в останньому турі перемогла команду факультету землевпорядкування і вийшла на 1-ше місце в групі.

Отже в третій фінальній частині змагань в грі за перше місце зустрілися команди факультету конструювання та дизайну і команда агробіологічного факультету, а третє місце розіграли між собою команди ННІ лісового і садово-паркового господарства та факультету землевпорядкування.

У підсумку призерами змагань спартакіади з шахів стали:

1 місце – команда агробіологічного факультету:


2 місце – факультет конструювання та дизайну:


3 місце – факультет землевпорядкування:


Повний протокол змагань, списки учасників, результати ігор в групах, по турах, в фіналі можна переглянути за посиланням: 2018.02.20 протокол спартакіади Здоров`я НУБіП України 2017-18 н.р. з шахів.

Рівень боротьби за шаховими дошками в цьогорічній 28-ій спартакіаді був вищий ніж торік. Гравці всі партії грали за шаховими годинниками і переможці пар вирішувались на останніх секундах. В цьому навчальному році для викладачів це був вже третій за ліком турнір.

Слід відмітити гравців, які граючи на своїх дошках виграли усі партії. Це:

-         Тонха Оксана Леонідівна, доцент кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів ім. проф. М.К. Шикули, яка виграла усі 7 партій граючи за 5-ою дошкою;

-         Богданець В’ячеслав Анатолійович, доцент кафедри геодезії та картографії, виграв усі 7 партій граючи за 2-ою дошкою:

-         Колівошко Микола Федотович, доцент кафедри охорони праці та інженерії середовища, який виграв усі 6 партій граючи за 2-ою дошкою:

Хотілось відмітити відповідальність усіх викладачів учасників змагань, які дуже сумлінно поставились до змагань, захищаючи спортивну честь свого факультету, ННІ. Нашим студентам є з кого брати приклад.

Фото з турніру – Олексія Бешуна.

 

Дякуємо всім учасникам змагань!

Валерій Прохніч,
головний суддя змагань,

старший викладач кафедри фізичного виховання

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook