Не зупиняємося ні на мить – триває оновлення матеріально-технічної та лабораторної бази факультету тваринництва та водних біоресурсів

5 серпня 2017 року

 Початок серпня. Гаряча пора як у прямому так і переносному значенні: літо проявляє себе по-справжньому - спека, в приймальній комісії також спекотно проходить набір студентів денної та заочної форм навчання, як на місця державного замовлення так і за умов договору. І звичайно не на другий план відходить покращення матеріально-технічної бази факультету тваринництва та водних біоресурсів. 

 
Цього разу бенефіціар – кафедра генетики, розведення та біотехнології у тваринництві. 2 серпня завершено капітальний ремонт та оснащення на 100% новими меблями аудиторію №43 навчального корпусу №1, куди також вже закуплене новеньке лабораторне обладнання і яке згодом буде встановлене. Вже 1 вересня воно почне використовуватися  нашими вступниками при вивченні дисциплін розведення і селекція тварин, генетичні ресурси у тваринництві та розведення і селекція риб. 
 
Також кипить робота з заміни старих зношених дверей на новенькі, які також стануть прикрасою оснащених аудиторій. А це не багато не мало – 7 дверей. І все це – за рахунок благодійників та випускників факультету.
 
 
Вступна компанія 2017 року ще раз довела – тільки потужна матеріально-технічна база з сучасним лабораторним обладнанням в поєднанні з високим професіоналізмом науково-педагогічних працівників та наданням конкурентоспроможних освітніх послуг студентам стане запорукою стабільного розвитку та процвітання факультету тваринництва та водних біоресурсів – лідера у підготовці фахівців для галузі тваринництва та рибництва нашої держави.
 
В. Бочков,
доцент кафедри  генетики, розведення та біотехнології у тваринництві
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook