Форум студентської соборності

21 грудня 2016 року

Лідери студентського самоврядування інституту 16-18 листопада взяли участь у Форумі студентської соборності «Сила в єдності», що був організований ВМГО «Студентська республіка» на базі Сумського державного університету.

У Суми на форум з’їхалися молодіжні лідери з усієї України. Від інституту участь взяли Андрій Калінін, Лідія Касьяненко та Сергій Кошель. Протягом трьох днів вони навчалися, обговорювали Закони України та пропонували конкретні рішення з питань молодіжної політики та вищої освіти.

Для учасників був організований громадянський лекторій «Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства». Доповідачами лекторію стали психолог, письменник Денис Жарких, психолог, священник о. Антоній Рудий та політолог, політичний філософ Андрій Окара.

Під час круглого столу «Сучасні світ та Україна: як вийти з кризи універсалістських цінностей» студенти виконували ряд практичних завдань спільно зі спеціалістами. А також під час форуму відбувся фінал конкурсу «Кращий студент України-2016», концертна програма якого стала яскравим завершенням форуму.

Натхненні та сповнені цікавих задумів лідери студентського самоврядування повернулися в рідний інститут.


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook