Відбулися збори трудового колективу механіко–технологічного факультету
Відбулися збори трудового колективу механіко–технологічного факультету
30 серпня 2016 року
11 корпус 202 аудиторія
30 серпня 2016 року в 11 навчальному корпусі відбулися збори трудового колективу механіко – технологічного факультету на яких був розглянутий звіт діяльності факультету за минулий рік та поставлені завдання розвитку факультету у наступному році.
![](/sites/default/files/u129/IMG_0112.jpg)
![](/sites/default/files/u129/IMG_0114.jpg)
З привітальним словом та доповіддю про проведену роботу і здобутки факультету виступив декан Михайлович Я.М. Зокрема, декан наголосив на активізації профорієнтаційної роботи кожного викладача факультету, неприпустимості нестатутних відносин між викладачами і студентами та покращенні рівня наукової діяльності НПП.
![](/sites/default/files/u129/IMG_0121.jpg)
Проректор з навчальної і виховної роботи Кваша С.М. звернув увагу на покращенні матеріально – технічної бази факультету за останній рік, закликав НПП достойно організувати свої робочі місця, доопрацювати електронні навчальні курси дисциплін і активно проявляти себе у житті факультету та університету.
![](/sites/default/files/u129/IMG_0164.jpg)
До слова долучилися завідувачі кафедр Гуменюк Ю.О., Войтюк В.Д., Голуб Г.А., Войналович О.В., Хмельовський В.С.
![](/sites/default/files/u129/IMG_0160.jpg)
![](/sites/default/files/u129/IMG_0147.jpg)
![](/sites/default/files/u129/IMG_0155.jpg)
![](/sites/default/files/u129/IMG_0151.jpg)
![](/sites/default/files/u129/IMG_0156.jpg)
![](/sites/default/files/u129/IMG_0163.jpg)
Заступник декана Сівак І. М. доповів про заходи святкування Дня знань в університеті та представив кураторів студентських груп 1 курсу.