Асоціація виробників молока почала підготовку молоді для роботи у молочному скотарстві

29 січня 2016 року

     Студенти-магістранти ветеринарного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України проходитимуть практику на підприємствах Асоціації виробників молока.

     В першій програмі братимуть участь дев’ять магістрантів-ветеринарів, які проведуть на практиці чотири тижні. Під час навчання студенти-ветеринари пройдуть групові майстер-класи від спеціалістів АВМ, мозкові штурми та практичну роботу на господарствах.

     «Студенти будуть поділені на пари. Кожна з них реалізовуватиме свої знання на практиці, - розповідає керівник департаменту ветеринарії Консультаційного Центру АВМ Михайло Білокінь. – Це наша перша спроба масового залучення майбутніх ветеринарів до сфери забезпечення молочного скотарства АВМ».

     Він наголошує, що для багатьох фермерів нині гостро стоїть проблема забезпечення господарств кваліфікованими кадрами, особливо ветеринарів. Кращим студентам обіцяють працевлаштування на господарствах, які входять до Асоціації виробників молока.  

     В подальшому АВМ планує організовувати курси підвищення кваліфікацій не лише ветеринарів, а й інших спеціалістів. Головне їхнє завдання – дати практичні вміння та навички.

Аграрне інформаційне агентство
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook